Novovzniknutý blog www.cestujemeposvete.sk má za cieľ poskytovať aktuálne informácie z oblasti cestovného ruchu nielen tým, ktorí hľadajú užitočné informácie pred svojou cestou, ale aj tým, ktorí ešte nie sú úplne rozhodnutí či a kam by chceli cestovať.

Okrem informácií o cestovaní poskytuje blog www.cestujemeposvete.sk svojim návštevníkom aj možnosť zarezervovať si lacné letenky a ubytovanie v hoteloch po celom svete. Táto služba je prevádzkovaná vďaka spoločnosti Pelikán.

Napriek krátkej existencii si blog www.cestujemeposvete.sk už stihol nájsť svojich pravidelných návštevníkov a každým dňom k nim pribúdajú ďalší a ďalší noví návštevníci.

Krátka štatistika za rok 2010:

  • 54 131 návštevníkov (priemerne 152 každý deň)
  • 95 211 zobrazených stránok
  • Priemerný čas strávený na stránke 2 minúty 7 sekúnd

 

TLAČOVÉ SPRÁVY

Ak vaša spoločnosť pôsobí v oblasti cestovného ruchu a obsah vašej tlačovej správy bude relevantný, radi bezplatne uverejníme vaše tlačové správy. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese blog@cestujemeposvete.sk.

Pozrite si náš archív Tlačové správy

VÝMENA SPÄTNÝCH ODKAZOV

Ak máte webstránku alebo blog, ktoré majú podobné zameranie ako náš blog Cestujeme po svete, radi si s vami po vzájomnej dohode vymeníme spätné textové odkazy. Odkazy budú na našom blogu uverejnené v pravej bočnej lište v časti Odporúčame.

INÉ FORMY REKLAMY A SPOLUPRÁCE

Sme otvorení akejkoľvek inej forme reklamnej spolupráce. Ak by ste s nami chceli prekonzultovať váš návrh, kontaktujte nás na e-mailovej adrese blog@cestujemeposvete.sk.

ClaimCloud - Kompenzácia za zrušený let
CLAIMCLOUD - KOMPENZÁCIA ZA ZRUŠENÝ LET