Idete do Belgicka a potrebujete lacné letenky do Bruselu? Vďaka dlhoročným skúsenostiam s naším partnerom Pelikan.sk vám vieme ponúknuť skutočne najlacnejšie letenky do Bruselu. Celá rezervácia prebieha v slovenčine a môžete si porovnať ponuky (takmer) všetkých leteckých spoločností vrátane nízkonákladových spoločností, akými sú Ryanair, Wizz Air či flybe.

Brusel je nielen hlavným mestom belgického kráľovstva, ale tiež sídlom hlavných európskych inštitúcií – Európskej komisie, Rady EÚ či Európskeho parlamentu. Brusel má hneď niekoľko symbolov – 96 metrov vysoká gotická veža radnice na Grand Place, soška cikajúceho chlapca – Manneken Piss, alebo monument Atomium, ktorý vznikol kvôli svetovej výstave Expo ’58. Brusel je tiež známy ako destinácia všetkých pivárov a milovníkov čokolády. Počas návštevy Bruselu nevynechajte ani botanickú záhradu, tematický park Mini Europe s vyše 300 zmenšeninami významných európskych stavieb alebo múzeum komiksu Centre Belge de la Bande Dessinée. Hlavným belgickým letiskom je Brussels International Airport, lacnejšou alternatívou je letisko Charleroi, ktoré využívajú najmä low cost letecké spoločnosti.

Lacné letenky do Bruselu od 29 €

Vyhľadať lacné letenky do Bruselu si na našej stránke môžete vďaka spoločnosti Pelikan. Stačí vyplniť rezervačný formulár vpravo a spustiť vyhľadávania stlačením tlačidla Hľadať na Pelikan.sk. Výsledky vyhľadávania najlacnejších leteniek sa vám zobrazia priamo na stránke spoločnosti Pelikan, kde rezerváciu aj dokončíte. Aby ste mali istotu, že vám systém vždy ponúkne najvýhodnejšiu letenku, vyhľadávanie štandardne zahŕňa aj 3 dni pred a po zadaných dátumoch. Ak potrebujete letenky iba na konkrétne dátumy, túto možnosť si vypnite.

Nájdite si cez nás aj lacné ubytovanie v Bruseli! Porovnajte ponuky hotelov, hostelov a apartmánov v Bruseli zo stránky Booking.com.

Na stránke spoločnosti Pelikan si môžete vybrať letenky od viac ako 800 leteckých spoločností vrátane populárnych low cost leteckých spoločností Ryanair, Wizz Air alebo flybe. V ponuke sú samozrejme aj lacné letenky od dlhodobo najobľúbenejších leteckých spoločností Brussels AirlinesAustrian Airlines, Lufthansa či bmi regional.

Pohodlná rezervácia leteniek do Bruselu

Už od roku 2004 spoločnosť Pelikan.sk ponúka všetkým cestovateľom inteligentný rezervačný systém, ktorý je dostupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Výsledky vyhľadávania lacných leteniek do Londýna si môžete filtrovať podľa času, ceny, dĺžky trvania letu alebo počtu prestupov. Na stránke okrem toho nájdete aj množstvo akciových ponúk na letenky, hotely alebo kompletné dovolenky, prípadne si môžete kúpiť výhodné cestovné poistenie alebo parkovné na vybraných letiskách.

Booking.com