Na svete snáď neexistuje zaujímavejšie, kozmopolitnejšie a vyhľadávanejšie mesto na svete. Ak cestujete práve na východné pobrežie USA a hľadáte lacné ubytovanie v New Yorku, potom ste tu správne. S plnou dôverou, že budete spokojní, vám odporúčame využiť stránku Booking.com, ktorá ponúka viac ako 410 hotelov v New Yorku za skvelé ceny, ktoré začínajú už od 50 € za noc pre 2 osoby. Veríme, že si s nami nájdete ubytovanie v New Yorku a prežijete nezabudnuteľný pobyt v tomto fascinujúcom meste.

Lacné ubytovanie New York

Ak si hľadáte ubytovanie v New Yorku, využite náš vyhľadávací formulár vpravo. Stačí, ak zadáte dátumy pobytu a kliknete na tlačidlo Hľadať na Booking.com. Výsledky vyhľadávania – hotely v New Yorku rôznych kategórií – sa vám zobrazia už priamo na stránke Booking.com, zoradené podľa obľúbenosti. V prípade záujmu si ich môžete ľubovoľne zoradiť, napríklad podľa ceny za dvojlôžkovú izbu alebo hodnotení jednotlivých typov cestovateľov (mladé páry, rodiny s deťmi, atď.).

Vďaka partnerstvu s Pelikan.sk vám vieme ponúknuť aj lacné letenky do New Yorku!

Na stránke Booking.com sú obsiahnuté hotely v New Yorku všetkých možných kategórií, od tzv. bed & breakfast, až po najkvalitnejšie štvorhviezdičkové, päťhviezdičkové a boutique hotely. Medzi najobľúbenejšie štvrte patrí Manhattan so slávnou ulicou 5th Avenue a divadelným bulvárom Broadway, alebo štýlové Soho s množstvom exkluzívnych obchodov, ktoré je zároveň sídlom New York University.

K najznámejším pamiatkam a atrakciám v New Yorku patrí Múzeum moderného umenia, Rockefellerove centrum, Central Park a Empire State Building. Medzi najobľúbenejšie štvrte patrí Midtown, Upper East Side, Lower Manhattan a East Village.

Ubytovania v New Yorku bez poplatkov a v slovenčine

Lacné ubytovanie v New Yorku si môžete na stránke Booking.com okamžite zarezervovať v slovenčine a bez rezervačných poplatkov (odmenu za vašu rezerváciu si stránka vyúčtuje od ubytovacieho zariadenia)! K najužitočnejším vlastnostiam stránky patria jednoznačne užívateľské hodnotenia hotelov a aktuálne fotografie a popisy jednotlivých hotelov v New Yorku.


UŠETRITE PRI CESTOVANÍ VLAKOM VĎAKA TRAINLINE