Plánujete cestu do španielskeho Katalánska a hľadáte lacné letenky do Barcelony? Vzhľadom na pozitívne dlhoročné skúsenosti s naším partnerom – spoločnosťou Pelikan – vám vieme ponúknuť skutočne najlacnejšie letenky do Barcelony. Celá rezervácia prebieha online v slovenčine a môžete si porovnať ponuky všetkých leteckých spoločností, vrátane tých nízkonákladových, akými sú Ryanair, vueling či Eurowings.

Lacné letenky do Barcelony od 26,99 €

Skutočne lacné letenky do Barcelony si na našej stránke môžete vyhľadať vďaka spoločnosti Pelikan. Stačí vyplniť rezervačný formulár vpravo a spustiť vyhľadávania stlačením tlačidla Hľadať na Pelikan.sk. Výsledky vyhľadávania najlacnejších leteniek sa vám zobrazia priamo na stránke spoločnosti Pelikan, kde rezerváciu aj dokončíte. Štandardne vyhľadávanie zahŕňa aj 3 dni pred a po zadaných dátumoch odletu/príletu, len aby ste mali istotu, že si kupujete najvýhodnejšiu letenku…;-)

Nájdite si cez nás aj lacné ubytovanie v Barcelone! Porovnajte ponuky hotelov, apartmánov a hostelov v Barcelone zo stránky Booking.com.

Na stránke spoločnosti Pelikan si môžete vybrať letenky od viac ako 800 leteckých spoločností, vrátane populárnych low cost leteckých spoločností Ryanair, vueling, Wizz Air alebo TAP Portugal. V ponuke sú samozrejme aj lacné letenky od dlhodobo najobľúbenejších leteckých spoločností Austrian Airlines, KLM, Lufthansa či LOT.

Umelecká Barcelona je nádherným miestom a povinnou zastávkou pri spoznávaní Pyrenejského polostrova. Vydajte sa na prechádzku po starobylých uličkách plných štýlových kaviarní, barov a butikov, zabavte sa pri vystúpeniach pouličných umelcov na bulváre La Rambla a doprajte si chutné jedlo v Starom prístave, čiže Port Vell. V metropole Katalánska nájdete aj mnohé svetoznáme múzeá (Museu Picasso, Fundació Joan Miró alebo múzeum moderného umenia Macba) či skvosty svetovej architekúry od Salvadora Dalího, akými sú večne nedokončená katedrála Sagrada Família, Casa Batlló či La Pedrera. Ak si potrebujete na chvíľu oddýchnuť, zájdite si do (opäť) Gaudího Park Güell. Hlavným barcelonským letiskom je El Prat, z Bratislavy však môžete vďaka Ryanairu pomerne lacno letieť do neďalekej Gerony, ktorá mimochodom taktiež stojí za návštevu.

Pohodlná rezervácia leteniek do Barcelony

Už od roku 2004 spoločnosť Pelikan.sk ponúka všetkým cestovateľom inteligentný rezervačný systém, ktorý je dostupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Výsledky vyhľadávania lacných leteniek do Londýna si môžete filtrovať podľa času, ceny, dĺžky trvania letu alebo počtu prestupov. Na stránke okrem toho nájdete aj množstvo akciových ponúk na letenky, hotely alebo kompletné dovolenky, prípadne si môžete kúpiť výhodné cestovné poistenie alebo parkovné na vybraných letiskách.

Zľavy na pobyty na Slovensku
REKLAMA NA PODPORU BLOGU