Plánujete cestu do metropoly Francúzska a hľadáte lacné letenky do Paríža? Vďaka dlhoročnému partnerstvu so spoločnosťou Pelikan.sk vám vieme ponúknuť skutočne najlacnejšie letenky do Paríža. Celá rezervácia prebieha pohodlne online v slovenčine a môžete si pri nej ľahko porovnať ponuky všetkých klasických leteckých spoločností, ako aj low cost dopravcov, ako napríklad Ryanair, Eurowings či Vueling/LEVEL.

Paríž je najobľúbenejším mestom vo Francúzku a jednou z najnavštevovanejších európskych metropol. V Paríži si príde na svoje asi skutočne každý. Počas návštevy môžete obdivovať historické alebo cirkevné pamiatky (katedrála Notre-Dame, Víťazný oblúk, Invalidovňa s hrobkou Napoleona Bonaparte), unikátnu Eiffelovu vežu, diela celosvetovo uznávaných architektov (moderný „víťazný oblúk“ Grande Arche v supermodernej štvrti La Défense, moderná časť múzea Louvre), prípadne si len tak oddýchnuť v niektorom z mnohých parkov (napríklad Tuilerijské záhrady). Fanúšikovia umenia rozhodne nemôžu vynechať návštevu už spomínaného múzea Louvre, Rodin Museum, Centre Pompidou alebo štvrte Montmartre. Hlavnými letiskami v Paríži sú Charles de Gaulle (CDG) a Orly (ORY), nízkonákladoví dopravcovia zvyknú lietať na letisko Beauvais (BVA, 85 km od Paríža).

Lacné letenky do Paríža od 39 €

Skutočne lacné letenky do Paríža si na našej stránke môžete vyhľadať vďaka spoločnosti Pelikan.sk. Stačí vyplniť rezervačný formulár vpravo a spustiť vyhľadávania kliknutím na tlačidlo Hľadať letenky. Výsledky vyhľadávania najlacnejších leteniek sa vám zobrazia priamo na stránke spoločnosti Pelikan.sk, kde rezerváciu aj pohodlne dokončíte. Pri vyhľadávaní si môžete vybrať, odkiaľ chcete letieť, prípadne si zvoliť hneď niekoľko letísk naraz. Štandardne vyhľadávanie zahŕňa aj 3 dni pred a po zadaných dátumoch odletu/príletu, len aby ste mali istotu, že si kupujete vždy tú najvýhodnejšiu letenku…;-)

Nájdite si cez nás aj lacné ubytovanie v Paríži! Porovnajte ponuky hotelov, apartmánov a hostelov v Paríži zo stránky Booking.com.

Na stránke spoločnosti Pelikan.sk si môžete vybrať letenky od viac ako 800 leteckých spoločností vrátane populárnych low cost dopravcov RyanairVueling/LEVELWizz Air alebo Eurowings. V ponuke sú samozrejme aj lacné letenky od dlhodobo najobľúbenejších leteckých spoločností Austrian AirlinesAir France či Lufthansa.

Pohodlná rezervácia leteniek do Paríža

Už od roku 2004 prevádzkuje spoločnosť Pelikan.sk inteligentný rezervačný systém dostupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Výsledky vyhľadávania lacných leteniek do Paríža si môžete filtrovať podľa času, ceny, dĺžky trvania letu alebo počtu prestupov. Na stránke okrem toho nájdete aj množstvo akciových ponúk na letenkyhotely alebo kompletné dovolenky, prípadne si môžete kúpiť výhodné cestovné poistenie alebo parkovné na vybraných letiskách.

ClaimCloud - Kompenzácia za zrušený let
CLAIMCLOUD - KOMPENZÁCIA ZA ZRUŠENÝ LET