Hľadáte lacné ubytovanie v Barcelone? Potom ste na správnom mieste. Vďaka nášmu partnerstvu so stránkou Booking.com vám ponúkame možnosť zarezervovať si lacné ubytovanie v Barcelone. Porovnajte ceny rôznych hotelov a zarezervujte si ubytovanie v Barcelone.

Lacné ubytovanie Barcelona

Zarezervovať lacné ubytovanie v Barcelone nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí si vľavo zvoliť dátumy pobytu a kliknúť na tlačidlo Hľadať. Následne sa dostanete na stránku Booking.com, kde sa vám zobrazia výsledky vyhľadávania hotelov v Barcelone.

Výsledky vyhľadávania obsahujú najlacnejšie hotely v Barcelone rôznych kategórií, od jednohviezdičkových hotelov a tzv. bed & breakfast, cez penzióny až po najkvalitnejšie štvorhviezdičkové, päťhviezdičkové a boutique hotely. Okrem základných údajov o hoteloch tu nájdete aj ich aktuálne fotografie a recenzie od reálnych návštevníkov. Hotely v ponuke si môžete zoradiť podľa popularity medzi ich reálnymi hosťami, alebo podľa ceny jednolôžkovej, resp. dvojlôžkovej izby.

praktik-bakery-hotel-barcelona-spanielsko-02

Tip z Adieu.sk: Praktik Bakery

Štýlový no cenovo dostupný hotel Praktik Bakery v Barcelone, kde vás zobudí vôňa čerstvého chleba. Počas pobytu určite nevynechajte nezabudnuteľné hotelové raňajky, v rámci ktorých si vychutnáte mäkučký chlieb a croissanty z vlastnej produkcie, šunky, džemy, jogurty, syry a čerstvú voňavú kávu.

Medzi najznámejšie pamätihodnosti hlavného mesta Katalánska určite patrí doposiaľ nedostavaná katedrála Sagrada Familia, Gaudího budovy La Pedrera či Casa Batlló, prípadne park Guell (tiež Gaudího dielo) a tzv. Starý prístav (Port Vell). Na bulvári Las Ramblas môžete sledovať mnohých pouličných umelcov alebo si kúpiť pekný suvenír.

Chystáte sa do Barcelony? Spolu s Pelikan.sk vám ponúkame lacné letenky do Barcelony!

Najnižšie ceny, žiadne rezervačné poplatky

Lacné ubytovanie v Barcelone si môžete na stránke Booking.com okamžite zarezervovať v slovenčine a bez rezervačných poplatkov! Stránka patrí medzi špičku na svete a predstavuje jednoduchý spôsob rezervácie ubytovania kdekoľvek na svete. Navyše vám stránka Booking.com garantuje najnižšiu cenu ubytovania!

ClaimCloud - Kompenzácia za zrušený let
CLAIMCLOUD - KOMPENZÁCIA ZA ZRUŠENÝ LET