berlin-nemecko-01Hľadáte lacné ubytovanie v Berlíne? Potom ste na správnom mieste. Vďaka nášmu dlhoročnému partnerstvu so stránkou Booking.com vám ponúkame možnosť zarezervovať si ubytovanie v Berlíne za skutočne výhodné ceny. V ponuke je viac ako 1 325 možností ubytovania rôznych kategórií, z ktorých si určite vyberiete. Ceny hotelov v Berlíne začínajú už od 58 € na noc pre 2 osoby.

Lacné ubytovanie Berlín

Zarezervujte si teda lacné ubytovanie v Berlíne rýchlo, jednoducho a hlavne v slovenčine a bez rezervačných poplatkov. Vo formulári vpravo si vyberte dátumy vašej návštevy Viedne a spustite vyhľadávanie kliknutím na tlačidlo Hľadať ubytovanie.

Výsledky vyhľadávania sa vám zobrazia priamo na stránke Booking.com, kde svoju rezerváciu aj dokončíte. Obsahujú najlacnejšie hotely v Berlíne rôznych kategórií, od jednohviezdičkových hotelov a tzv. bed & breakfast, cez penzióny a apartmány, až po najkvalitnejšie 4-hviezdičkové, 5-hviezdičkové a boutique hotely. Okrem základných údajov o hoteloch tu nájdete aj ich aktuálne fotografie a recenzie od reálnych návštevníkov. Hotely v ponuke si môžete zoradiť podľa popularity medzi ich reálnymi hosťami alebo si ich filtrovať podľa rôznych kritérií: poloha, štandard, vybavenie, hotelová sieť a ďalšie.

michelberger-hotel-berlin-nemecko-featTip z Adieu.sk: Michelberger Hotel

Nezávislý, čarovný a vzrušujúci Michelberger Hotel v Berlíne s jedinečnými izbami, zdravou kvalitnou reštauráciou a príjemnou chill-out terasou. Hotel má tiež kaviareň s barom a príjemnou terasou, kde sa často konajú večerné živé koncerty. Každé ráno sa v hoteli podávajú skutočne lahodné raňajky.

K najznámejším pamiatkam v Berlíne patrí Brandenburská brána, sídlo parlamentu Reichstag či Checkpoint Charlie. V Berlíne však nájdete aj množstvo kultúry – 3 opery (Staatsoper, Deutsche Oper a Komische Oper), nespočet divadiel a kabaretov, ale aj kvantum múzeí vrátane Pergamonského múzea, Egyptského múzea a Pamätníku holokaustu. Bonusom je kvalitné jedlo na každom rohu, ako napríklad v tržnici Markthalle Neun, kde sa konajú aj mnohé festivaly jedla.

Najširší výber hotelov v Berlíne, žiadne rezervačné poplatky

Lacné ubytovanie v Berlíne si môžete na stránke Booking.com okamžite zarezervovať v slovenčine a bez zbytočných rezervačných poplatkov! Stránka patrí medzi špičku na svete a ponúka najširší výber hotelov vo viac ako 106 000 destináciách vo svete. Ku každému hotelu tu nájdete aktuálne fotografie, hodnotenia skutočných návštevníkov a garanciu najnižších cien ubytovania v Berlíne.


CESTUJTE VLAKOM PO EURÓPE ZA NAJLEPŠIE CENY