Hľadáte lacné ubytovanie? Potom ste na správnom mieste. Vďaka nášmu dlhoročnému partnerstvu s Booking.com vám vieme ponúknuť možnosť zarezervovať si lacné ubytovanie. Celá rezervácia prebieha v češtine a za rezerváciu neplatíte žiadne poplatky. Porovnajte ceny rôznych hotelov a zarezervujte si ubytovanie hocikde na svete.

Lacné ubytovanie po celom svete

Zarezervovať lacné ubytovanie nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí vo formulári vpravo zadať vysnívanú destináciu, zvoliť si dátumy pobytu a kliknúť na tlačidlo Hľadať.  Výsledky vyhľadávania sa vám zobrazia priamo na stránke Booking.com, kde svoju rezerváciu aj dokončíte.

Nájdite si aj lacné letenky do svojej destinácie! Letenky cez Pelikan.sk od 800 leteckých spoločností vrátane low cost »

Výsledky vyhľadávania obsahujú najlacnejšie hotely rôznych kategórií, od jednohviezdičkových hotelov a tzv. bed & breakfast, cez rodinné penzióny až po najkvalitnejšie 4-hviezdičkové, 5-hviezdičkové a boutique hotely s luxusným vybavením, wellness centrami a podobne.

Okrem základných údajov o hoteloch tu nájdete aj ich aktuálne fotografie a najmä recenzie od reálnych návštevníkov. Hotely v ponuke si môžete zoradiť podľa popularity medzi ich skutočnými hosťami alebo podľa ceny.

Najnižšie ceny, žiadne rezervačné poplatky

Lacné ubytovanie si môžete na stránke Booking.com okamžite zarezervovať v češtine a bez rezervačných poplatkov! Stránka patrí medzi najobľúbenejšie na svete a ponúka ubytovanie v približne 2,9 milióna hoteloch vo viac ako 200 krajinách sveta.


CESTUJTE VLAKOM PO CELEJ EURÓPE ZA NAJLEPŠIE CENY