Hľadáte lacné ubytovanie v Paríži? Potom ste na správnom mieste. V spolupráci so stránkou Booking.com vám ponúkame možnosť zarezervovať si lacné ubytovanie v Paríži. V ponuke je viac ako 1340 hotelov, od lacných hostelov a penziónov, až po kvalitné 3-hviezdičkové, 4-hviezdičkové a luxusné 5-hviezdičkové hotely a boutique hotely, ktoré patria k najkvalitnejším hotelom na svete. Ceny ubytovania v Paríži sa začínajú už od 35 EUR za noc v dvojlôžkovej izbe.

Lacné ubytovanie Paríž

Zarezervovať si lacné ubytovanie v Paríži je mimoriadne jednoduché. Stačí ak vo formulári vpravo zadáte požadované dátumy pobytu a na nasledujúcej stránke sa vám zobrazia výsledky vyhľadávania hotelov v Paríži. Tie si môžete zobraziť na prehľadnej mape alebo si ich pohodlne filtrovať podľa rôznych kritérií, ako napríklad ceny za izbu, lokality, vybavenia hotela či izieb alebo hodnotenia reálnych hostí.

Keďže stránka Booking.com patrí k najväčším na svete, vybrať si môžete zo skutočne širokej ponuky ubytovacích zariadení v Paríži. Medzi najvyhľadávanejšie štvrte v Paríži patrí napríklad Champs-Élysées, Louvre – Châtelet alebo Tour Eiffel – Invalides. Napriek tomu, že Paríž je jedno z najnavštevovanejších miest na svete, najlacnejšie hotely v Paríži začínajú už od 25 EUR za osobu a noc.

Máme pre vás aj lacné letenky do Paríža! Zarezervujte si cez Pelikan.sk letenky z Bratislavy, Viedne, Budapešti a Prahy vrátane low cost leteniek.

Paríž je mestom s takmer nevyčerpateľným historickým, kultúrnym i architektonickým bohatstvom. Nájdete tu množstvo pamiatok z keltskej doby až po súčasnosť. Medzi nesporne najznámejšie atrakcie Paríža patrí Eiffelova veža, Napoleonov Víťazný oblúk na bulvári Champs-Elysées, katedrála Notre Dame alebo palácový komplex Louvre s jedným z najväčších múzeí na svete. Ak patríte medzi milovníkov umenia, určite nevynechajte návštevu štvrte Montmartre.

Najnižšie ceny, žiadne rezervačné poplatky

Lacné ubytovanie v Paríži si môžete na stránke Booking.com okamžite zarezervovať v slovenčine a bez rezervačných poplatkov!  Okrem základných údajov o hoteloch tu nájdete aj ich aktuálne fotografie a recenzie od reálnych návštevníkov.  Rezervácia prebieha rýchlo a jednoducho, a vo väčšine prípadov sa za ubytovanie v Paríži platí až po príchode do hotela. Navyše vám stránka Booking.com garantuje najnižšiu cenu ubytovania!

Booking.com