Chystáte sa do metropoly Talianska a hľadáte lacné letenky do Ríma? Vďaka nášmu dlhoročnému partnerstvu s Pelikan.sk vám vieme ponúknuť skutočne najlacnejšie letenky do Ríma. Celá rezervácia prebieha v slovenčine a môžete si porovnať ponuky (takmer) všetkých leteckých spoločností, vrátane tých nízkonákladových, akými sú Ryanair či Wizz Air.

Lacné letenky do Ríma od 33 €

Lacné letenky do Ríma si na našej stránke môžete vyhľadať vďaka spoločnosti Pelikan.sk. Stačí vyplniť rezervačný formulár vpravo a spustiť vyhľadávania stlačením tlačidla Hľadať letenky. Výsledky vyhľadávania najlacnejších leteniek sa vám zobrazia priamo na stránke spoločnosti Pelikan, kde rezerváciu aj dokončíte. Štandardne vyhľadávanie zahŕňa aj 3 dni pred a po zadaných dátumoch odletu/príletu, len aby ste mali istotu, že si kupujete najvýhodnejšiu letenku…;-)

Máme pre vás aj lacné ubytovanie v Ríme! Porovnajte si ponuky hotelov, apartmánov a B&B v Ríme na stránke Booking.com.

Na stránke spoločnosti Pelikan.sk si môžete vybrať lacné letenky od viac ako 800 leteckých spoločností, ako napríklad Austrian Airlines, Lufthansa, Alitalia alebo Air Berlin. Cestovatelia vyhľadávajúci low cost spojenia určite ocenia letenky od nízkonákladových leteckých spoločností ako Ryanair Wizz Air.

Večné mesto. Rím ako jedno z najstarších miest Európy vás očarí množstvom pamiatok, ktoré pochádzajú ešte z čias slávnej Rímskej ríše. Na území Ríma sa nachádza aj mestský štát Vatikán – sídlo rímsko-katolíckej cirkvi a pápeža. V hlavnom meste Talianska nájdete množstvo historických a kultúrnych pamiatok (Koloseum, Fontána di Trevi, Španielske schody, Panteón), cirkevných objektov (Bazilika sv. Petra, Bazilika Panny Márie Väčšej) a nádherných rozľahlých námestí (Piazza Navona, Piazza di Spagna, Campo dei Fiori) nájdete v hlavnom meste Talianska aj nespočetné množstvo múzeí (Vatikánske múzeá, Sixtínska kaplnka, MAXXI) a galérií. V Ríme sa lieta na dve hlavné letiská – Letisko Leonarda da Vinciho (Fiumicino) a Ciampino. Z oboch letísk sa do centra mesta dostanete autobusmi a vlakmi (najčastejšie stanica Termini).

Pohodlná rezervácia leteniek do Ríma

Už od roku 2004 spoločnosť Pelikan.sk ponúka všetkým cestovateľom inteligentný rezervačný systém, ktorý je dostupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Výsledky vyhľadávania lacných leteniek do Londýna si môžete filtrovať podľa času, ceny, dĺžky trvania letu alebo počtu prestupov. Na stránke okrem toho nájdete aj množstvo akciových ponúk na letenky, hotely alebo kompletné dovolenky, prípadne si môžete kúpiť výhodné cestovné poistenie alebo parkovné na vybraných letiskách.

ClaimCloud - Kompenzácia za zrušený let
CLAIMCLOUD - KOMPENZÁCIA ZA ZRUŠENÝ LET