Cestujete do Nemecka alebo ďalej a hľadáte lacné letenky do Mníchova? Vzhľadom na pozitívne skúsenosti s naším dlhoročným partnerom – spoločnosťou Pelikan – vám vieme ponúknuť skutočne najlacnejšie letenky do Mníchova. Celá rezervácia prebieha v slovenčine a môžete si porovnať ponuky (takmer) všetkých leteckých spoločností, vrátane tých nízkonákladových.

Lacné letenky do Mníchova

Lacné letenky do Mníchova si na našej stránke môžete vyhľadať vďaka spoločnosti Pelikan. Stačí vyplniť rezervačný formulár vpravo a spustiť vyhľadávania stlačením tlačidla Hľadať. Výsledky vyhľadávania najlacnejších leteniek sa vám zobrazia priamo na stránke spoločnosti Pelikán, kde rezerváciu aj dokončíte. Štandardne vyhľadávanie zahŕňa aj 3 dni pred a po zadaných dátumoch odletu/príletu, len aby ste mali istotu, že si kupujete najvýhodnejšiu letenku…;-)

Nájdite si cez nás aj lacné ubytovanie v Mníchove! Porovnajte ponuky hotelov, apartmánov a hostelov v Mníchove zo stránky Booking.com.

Na stránke spoločnosti Pelikan si môžete vybrať letenky od viac ako 800 leteckých spoločností, vrátane populárnych low cost leteckých spoločností Ryanair, flydubai, Wizz Air alebo easyJet. V ponuke sú samozrejme aj lacné letenky od dlhodobo najobľúbenejších leteckých spoločností Austrian Airlines, Lufthansa, Air Berlin či LOT.

 

Mníchov, hlavné mesto Bavorska, je nielen dôležitým prestupným uzlom pri letoch do vzdialenejších častí našej planéty, ale aj dôležitým priemyselným (napríklad sídlo automobilky BMW), obchodným a kultúrnym centrom Nemecka. Zrejme najznámejším podujatím v Mníchove je Oktoberfest, obrovský sviatok piva, ktorý sa ale paradoxne koná skôr v septembri (najmä kvôli lepšiemu počasiu). V Mníchove nájdete obrovské množstvo múzeí a divadiel, nočných podnikov či skvelých obchodov. Medzi najznámejšie galérie patrí Stará Obrazáreň s najväčšou zbierkou obrazov od Rubensa a Nová Obrazáreň, v ktorej sú vystavené moderné umelecké diela. Nádherné historické budovy a slávnu zvonkohru môžete obdivovať na námestí Marienplatz, za oddychom si vyrazte do Olympijského parku, ktorého súčasťou je aj štadión Allianz Arena prvotriedneho futbalového klubu Bayern Mníchov. Letisko Munich International Airport je druhým najväčším v Nemecku a z centra mesta je ľahko dostupné električkou.

Pohodlná rezervácia leteniek do Mníchova

Už od roku 2004 spoločnosť Pelikan.sk ponúka všetkým cestovateľom inteligentný rezervačný systém, ktorý je dostupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Výsledky vyhľadávania lacných leteniek do Londýna si môžete filtrovať podľa času, ceny, dĺžky trvania letu alebo počtu prestupov. Na stránke okrem toho nájdete aj množstvo akciových ponúk na letenky, hotely alebo kompletné dovolenky, prípadne si môžete kúpiť výhodné cestovné poistenie alebo parkovné na vybraných letiskách.

Booking.com