Cestujete do SAE a hľadáte lacné ubytovanie v Dubaji? Potom ste na správnom mieste. Vďaka nášmu dlhodobému partnerstvu so stránkou Booking.com vám ponúkame možnosť zarezervovať si lacné ubytovanie v Dubaji už od 45 €/noc pre 2 osoby. Vyberte si z viac ako 1 180 ubytovacích zariadení, z toho až 339 hotelov. Porovnajte ceny rôznych hotelov a zarezervujte si ubytovanie v Dubaji.

Lacné ubytovanie Dubaj

Zarezervovať lacné ubytovanie v Dubaji nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí si vpravo zvoliť dátumy pobytu a kliknúť na tlačidlo Hľadať ubytovanie. Výsledky vyhľadávania voľných hotelov v Dubaji sa vám zobrazia priamo na stránke Booking.com, kde rezerváciu aj pohodlne dokončíte.

Výsledky vyhľadávania obsahujú najlacnejšie hotely v Dubaji rôznych kategórií, od jednohviezdičkových hotelov, cez tzv. bed & breakfast až po najkvalitnejšie štvorhviezdičkové, päťhviezdičkové a ultra-luxusné hotely. Okrem základných údajov o hoteloch tu nájdete aj ich aktuálne fotografie a úprimné hodnotenia od reálnych návštevníkov. Registrovaným členom Booking.com sa medzi výsledkami zobrazia aj mimoriadne atraktívne ponuky so zľavou až 50 %. Ubytovacie zariadenia v ponuke si môžete zoradiť podľa popularity medzi ich reálnymi hosťami, vzdialenosti od centra alebo podľa ceny jednolôžkovej, resp. dvojlôžkovej izby.

Chystáte sa do Dubaja? Spolu s Pelikan.sk vám ponúkame lacné letenky do Dubaja!

Ako druhý najväčší zo siedmich Spojených arabských emirátov ponúka hneď niekoľko svetových „naj“. Uvidíte tu najvyšší mrakodrap na svete Burdž Kalifa, najluxusnejší 7-hviezdičkový hotel Burdž Al Arab alebo najväčšie kryté lyžiarske stredisko na svete Ski Dubai. Atmosféru pôvodného emirátu (pred nálezom ropy) zažijete v „starom“ Dubaji so Zlatým trhom, Veľkou mešitou a zálivom Dubai Creek, ktorý denne križujú stovky, ak nie tisíce tradičných lodí dhow. Medzi najobľúbenejšie destinácie v Dubaji patrí Deira, bulvár Sheikh Zayed Road, Palm Jumeirah a Dubai Marina.

Najnižšie ceny, žiadne rezervačné poplatky

Lacné ubytovanie v Dubaji si môžete na stránke Booking.com okamžite zarezervovať v slovenčine a bez akýchkoľvek rezervačných poplatkov! Stránka patrí medzi svetovú špičku a denne ju využívajú milióny cestovateľov, aby si našli lacné ubytovanie po celom svete. Stránka Booking.com vám navyše ponúka garanciu najnižšej ceny ubytovania, úprimné hodnotenia od reálnych návštevníkov a možnosť spravovať svoje rezervácie 24 hodín denne, 7 dní v týždni!


CESTUJTE VLAKOM PO CELEJ EURÓPE ZA NAJLEPŠIE CENY