Chystáte sa do Veľkej Británie a hľadáte lacné ubytovanie v Londýne? Z osobnej skúsenosti vám vieme odporučiť jednu z najväčších rezervačných stránok na svete Booking.com, v databáze ktorej sa nachádza takmer 1 000 hotelov, hostelov a ďalších ubytovacích zariadení v rôznych cenových hladinách. Skutočne lacné ubytovanie v Londýne si tu môžete zarezervovať už od 10 € za osobu alebo 35 € za dvojlôžkovú izbu.

Lacné ubytovanie Londýn

Zarezervovať si lacné ubytovanie v Londýne nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí, ak si vo formulári napravo zvolíte dátumy vášho pobytu a kliknete na tlačidlo Hľadať ubytovanie. Výsledky vyhľadávania sa vám zobrazia priamo na stránke Booking.com, kde si vaše ubytovanie môžete aj rovno zarezervovať. Ponuka je skutočne široká, takže si určite nájdete hotel, ktorý vám bude plne vyhovovať. Pri rezervácii lacného ubytovania v Londýne môžete využiť aj tzv. Ponuku dňa, ktorá je vždy dostupná maximálne 48 hodín a ubytovanie si v nej môžete zarezervovať so zľavou až 50 %.

motel-one-london-tower-hill-londyn-velka-britania-01

Tip z Adieu.sk: Motel One London-Tower Hill

Dizajnovo pekne prepracovaný a cenovo dostupný hotel Motel One London-Tower Hill sa nachádza v centre Londýna a ponúka ideálny pomer moderného dizajnu a praktickosti.  V celom hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na recepcii vám ochotne požičajú tablet.

Viac ako 990 hotelov v Londýne si môžete prehľadne zobraziť na mape a vybrať si napríklad podľa požadovanej polohy ubytovacieho zariadenia. Najviac hotelov sa nachádza vo štvrtiach Westminster, Central London alebo Kensington a Chelsea. Ak chcete byť blízko pamiatok, zvoľte si napríklad niektorý z hotelov pri Tower of London, Buckinghamskom paláci alebo pri slávnych hodinách Big Ben a priľahlom Westminsterskom paláci.

Nájdeme vám aj lacné letenky do Londýna! Letieť môžete priamo z Bratislavy, prípadne z Viedne alebo Budapešti za najlepšie ceny s Pelikan.sk.

Londýn patrí medzi najvýznamnejšie mestá na svete. Pri jeho návšteve určite nevynechajte ikonický Tower Bridge, aspoň jeden z veľkých mestských parkov (napr. svetoznámy Hyde Park) a niektoré z úžasných múzeí či galérií, napr. Prírodovedné múzeum. Z vtáčej perspektívy sa na Londýn môžete pozrieť z vyhliadkového kola London Eye.

Najnižšie ceny, žiadne rezervačné poplatky

Lacné ubytovanie v Londýne si môžete na stránke Booking.com okamžite zarezervovať v slovenčine a bez rezervačných poplatkov! Stránka neustále pracuje na vylepšeniach a kompletných prekladoch. Čoskoro budú v slovenčine dostupné aj všetky popisy hotelov a izieb. Ak k tomu pridáme tisícky hodnotení jednotlivých hotelov od ich reálnych návštevníkov, aktuálne fotografie a garanciu najnižšej ceny, neexistuje zrejme lepšie miesto, kde si môžete zarezervovať ubytovanie v Londýne.

Booking.com