Hľadáte lacné ubytovanie v Ríme? Potom ste na správnom mieste. V spoluprácu so špičkovou stránkou Booking.com vám ponúkame možnosť zarezervovať si lacné ubytovanie v Ríme. Vo „večnom meste“ máte na výber viac ako 1570 ubytovacích zariadení, pričom tie najlacnejšie začínajú už od 32 EUR za dvojlôžkovú izbu a noc. Porovnajte si ceny rôznych hotelov a zarezervujte si s nami ubytovanie v Ríme.

 

Lacné ubytovanie Rím

Rezervácia prebieha jednoducho: Lacné ubytovanie v Ríme si vyhľadáte pomocou formulára vpravo. Stačí si zvoliť dátumy vášho pobytu a kliknúť na tlačidlo Hľadať ubytovanie. Výsledky vyhľadávania budú zahŕňať aj špeciálne ponuky ubytovania s výraznými zľavami až 50 %.

Keďže Rím patrí medzi turistami k najobľúbenejším destináciám, zodpovedá tomu aj počet hotelov v meste, ktorých je viac ako 1570. Najlacnejšie ubytovanie v Ríme nájdete v drobných miestnych bed & breakfast a penziónoch, no vybrať si môžete aj kvalitné 3-hviezdičkové (Hotel Paolo II) alebo luxusné 5-hviezdičkové dizajnové hotely (Hotel Lord Byron) patriace do medzinárodných hotelových sietí.

Medzi najobľúbenejšie štvrte v Ríme patrí Stazione Termini, Esquilino alebo centrum Ríma a mestský štát Vatikán. Na výber sú aj hotely pri najnavštevovanejších historických pamiatkach, ako napríklad fontána Di Trevi, Anjelský hrad, Koloseum alebo Bazilika sv. Petra vo Vatikáne.

Najnižšie ceny, žiadne rezervačné poplatky

Lacné ubytovanie v Ríme si môžete na stránke Booking.com okamžite zarezervovať v slovenčine a absolútne bez poplatkov! Pri väčšine hotelov sa platí až pri príchode a svoju rezerváciu môžete v prípade potreby zrušiť. Navyše vám stránka Booking.com garantuje najnižšiu cenu ubytovania!

Booking.com