Hľadáte lacné letenky z Košíc? Vďaka nášmu dlhoročnému partnerstvu so spoločnosťou Pelikan.sk vám vieme ponúknuť skutočne najlacnejšie letenky z Košíc takmer do celého sveta. Zarezervovať a kúpiť si lacné letenky z Košíc nebolo nikdy také jednoduché ako teraz. Celá rezervácia prebieha v slovenčine a môžete si porovnať ponuky mnohých leteckých spoločností vrátane overených leteckých dopravcov ako Ryanair, Wizz Air, Austrian Airlines či LOT.

Lacné letenky z Košíc do celého sveta

Lacné letenky z Košíc si na našej stránke môžete vyhľadať vďaka spoločnosti Pelikan.sk. Stačí vyplniť rezervačný formulár vpravo a spustiť vyhľadávania stlačením tlačidla Hľadať letenky. Výsledky vyhľadávania najlacnejších leteniek z Košíc sa vám zobrazia priamo na stránke spoločnosti Pelikan, kde rezerváciu aj dokončíte. Štandardne vyhľadávanie zahŕňa aj 3 dni pred a po zadaných dátumoch odletu/príletu, len aby ste mali istotu, že si kupujete najvýhodnejšiu letenku…;-)

Nájdite si lacné ubytovanie vo svojej destinácii! Porovnajte ponuky hotelov, apartmánov a hostelov zo stránky Booking.com.

Na stránke spoločnosti Pelikan.sk si môžete vybrať letenky z Košíc od všetkých leteckých spoločností, ktoré na košickom letisku pôsobia, vrátane populárnych low cost dopravcov Ryanair a Wizz Air. V ponuke sú samozrejme aj lacné letenky od dlhodobo najobľúbenejších leteckých spoločností Austrian Airlines, LOT, Smartwings či Swiss.

Pre všetkých cestovateľov máme na našom blogu rubriku Cestopédia, ktorá obsahuje články s užitočnými informáciami o cestovaní. Napríklad v článku Príručná batožina v lietadle nájdete podrobné a vždy aktuálne informácie o príručnej batožine, jej povolených limitoch v jednotlivých leteckých spoločnostiach a zakázaných predmetoch. Článok Zapísaná batožina do lietadla poskytuje podobné informácie, avšak o zapísanej, resp. podpalubnej batožine. Ak už máte letenku a chystáte sa na online check in, pozrite si článok Vyberáme si najlepšie miesto v lietadle.

Pohodlná rezervácia leteniek z Košíc

Už od roku 2004 spoločnosť Pelikan.sk ponúka všetkým cestovateľom inteligentný rezervačný systém, ktorý je dostupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Výsledky vyhľadávania lacných leteniek si môžete filtrovať podľa času, ceny, dĺžky trvania letu alebo počtu prestupov. Na stránke okrem toho nájdete aj množstvo akciových ponúk na letenky, hotely alebo kompletné dovolenky, prípadne si môžete kúpiť výhodné cestovné poistenie alebo parkovné na vybraných letiskách.

ClaimCloud - Kompenzácia za zrušený let
CLAIMCLOUD - KOMPENZÁCIA ZA ZRUŠENÝ LET