Hľadáte lacné ubytovanie v Budapešti? Potom ste na správnom mieste. Vďaka nášmu partnerstvu so stránkou Booking.com vám ponúkame možnosť zarezervovať si lacné ubytovanie v Budapešti. V ponuke je vyše 3 150 ubytovacích zariadení rôznych kategórií. Porovnajte ceny rôznych hotelov a zarezervujte si ubytovanie v Budapešti.

Lacné ubytovanie Budapešť

Zarezervovať lacné ubytovanie v Budapešti nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí si zvoliť dátumy pobytu a kliknúť na tlačidlo Hľadať ubytovanie. Následne sa dostanete na stránku Booking.com, kde sa vám zobrazia výsledky vyhľadávania hotelov v Budapešti a kde svoju rezerváciu aj pohodlne dokončíte.

Výsledky vyhľadávania obsahujú najlacnejšie hotely v Budapešti rôznych kategórií, my by sme vám však odporúčali buď kvalitný hotel s kompletnými službami alebo niektorý z vkusne zariadených priestranných apartmánov priamo v centre kultúrneho a nočného života. V ponuke sú tiež bed & breakfast, kvalitné hostely rodinné penzióny a mimoriadne štýlové boutique hotely. Okrem základných údajov o hoteloch tu nájdete vždy aj ich aktuálne fotografie a recenzie od reálnych návštevníkov, vďaka ktorým si určite vyberiete ubytovanie presne zodpovedajúce vašim očakávaniam. Hotely v ponuke si môžete zoradiť podľa popularity medzi rôznymi typmi cestovateľov, ceny za noc pre 1 alebo viac osôb, prípadne si si ich môžete filtrovať podľa množstva rôznych kritérií.

baltazar-budapest-madarsko-013

Tip z Adieu.sk: Baltazár Budapest

Rodinný romantický hotel Baltazár Budapest v Budapešti s dizajnovými luxusnými izbami a vynikajúcou reštauráciou.  Vyznačuje sa neformálnou priateľskou atmosférou, nádhernými štýlovými izbami a predovšetkým nesmierne ochotným personálom.

Napriek určitým podobnostiam s našou domovinou je Budapešť skvelou destináciou aj pre Slovákov. Ako bývalé kráľovské mesto ponúka obrovské bohatstvo histórie a nádhernú architektúru (sídlo parlamentu, Budínsky hrad, Bazilika sv. Štefana). Vďaka bohatým podzemným zdrojom termálnej vody si na svoje prídu aj milovníci kúpeľníctva a wellness (kúpele Gellért a Széchenyi). Budapešť je tiež nevyčerpateľnou studnicou kultúrneho vyžitia a nočného života. Najobľúbenejšími štvrťami na ubytovanie sú okrem centra mesta Terézváros, Belváros – Lipótváros, Erzsébtváros či okolie nákupnej ulice Váci utca.

Najnižšie ceny, žiadne rezervačné poplatky

Lacné ubytovanie v Budapešti si môžete na stránke Booking.com okamžite zarezervovať v slovenčine a bez rezervačných poplatkov! Stránka patrí medzi špičku na svete a ponúka ubytovanie vo viac ako 1 milión ubytovacích zariadeniach po celom svete. Navyše vám stránka Booking.com garantuje najnižšiu cenu ubytovania! Mnohé ubytovacie zariadenia ponúkajú v rámci ceny ubytovania raňajky alebo možnosť stornovať pobyt zadarmo aj v deň príchodu, resp. pár dní pred príchodom.

Booking.com