Plánujete cestu do Veľkej Británie a hľadáte lacné letenky do Londýna? Vďaka nášmu dlhoročnému partnerstvu so spoločnosťou Pelikan.sk vám vieme ponúknuť skutočne najlacnejšie letenky do Londýna. Celá rezervácia prebieha v slovenčine a môžete si porovnať ponuky (takmer) všetkých leteckých spoločností vrátane nízkonákladových dopravcov, akými sú napríklad Ryanair, Wizz Air či easyJet.

Lacné letenky do Londýna od 14,99 €

Lacné letenky do Londýna si na našej stránke môžete vyhľadať vďaka spoločnosti Pelikan.sk. Stačí vyplniť rezervačný formulár vpravo a spustiť vyhľadávania stlačením tlačidla Hľadať letenky. Výsledky vyhľadávania najlacnejších leteniek sa vám zobrazia priamo na stránke spoločnosti Pelikan.sk, kde rezerváciu aj pohodlne dokončíte. Počet osôb (dospelí, mládež, deti) si môžete rýchlo zmeniť priamo na stránke Pelikan.sk. Štandardne vyhľadávanie zahŕňa aj 3 dni pred a po zadaných dátumoch odletu/príletu, len aby ste mali vždy istotu, že si kupujete najvýhodnejšiu letenku…;-)

Nájdite si cez nás aj lacné ubytovanie v Londýne! Porovnajte ponuky hotelov, apartmánov a hostelov v Londýne zo stránky Booking.com.

Londýn je nielen najvýznamnejším finančným centrom na celom svete, ale patrí medzi najobľúbenejšie turistické destinácie na svete. Medzi hlavné atrakcie patrí definitívne London Eye, Big Ben, Buckinghamský palác a Tower Bridge. Za návštevu však určite stojí aj pevnosť Tower of London, početné londýnske parky (Hyde Park, Kensington Gardens, St. James’s Park), štvrte Soho a Camden Town či nákupná ulica Oxford Street. Hlavnými letiskami v Londýne sú Heathrow a Gatwick, zo Slovenska sa do Londýna najčastejšie lieta na letiská Stansted a Luton, odkiaľ sa do centra Londýna pohodlne dopravíte autobusmi alebo vlakmi.

Na stránke spoločnosti Pelikan.sk si môžete vybrať letenky od viac ako 800 leteckých spoločností vrátane populárnych low cost dopravcov Ryanair, Wizz Air alebo easyJet. V ponuke sú samozrejme aj lacné letenky od dlhodobo najobľúbenejších leteckých spoločností British Airways, Lufthansa, Emirates či LOT.

Pohodlná rezervácia leteniek do Londýna

Už od roku 2004 ponúka spoločnosť Pelikan.sk všetkým cestovateľom inteligentný rezervačný systém, ktorý je dostupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Výsledky vyhľadávania lacných leteniek do Londýna si môžete filtrovať podľa času, ceny, dĺžky trvania letu alebo počtu prestupov. Na stránke okrem toho nájdete aj množstvo akciových ponúk na letenky, hotely alebo kompletné dovolenky.

Booking.com