Ak sa chystáte do hlavného mesta Holandska a hľadáte lacné ubytovanie v Amsterdame, vďaka nášmu dlhoročnému partnerstvu so stránkou Booking.com vám vieme ponúknuť ubytovanie v množstve hotelov rôznych kategórií, hosteloch i apartmánoch s možnosťou prípravy vlastných jedál. Porovnajte si ceny rôznych ubytovacích zariadení a zarezervujte si ubytovanie v Amsterdame.

Lacné ubytovanie Amsterdam

Zarezervovať si lacné ubytovanie v Amsterdame nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí do formuláru vľavo zadať dátumy pobytu a kliknúť na tlačidlo Hľadať ubytovanie. Následne sa dostanete na stránku Booking.com, kde sa vám zobrazia výsledky vyhľadávania hotelov v Amsterdame. V ponuke sú tiež hostely, B&B, apartmány či penzióny.

V ponuke najväčšej rezervačnej stránky na svete Booking.com sa nachádza viac ako 1 750 ubytovacích zariadení. Výsledky si môžete zobraziť na prehľadnej mape, prípadne si ich filtrovať podľa rôznych kritérií: polohy, ceny za izbu a noc, vybavenia, hodnotenia reálnych návštevníkov alebo atrakcií v okolí. Ak cestujete radi a často, odporúčame vám zaregistrovať sa na stránke Booking.com, aby sa vám zobrazovali aj tzv. Smart ponuky a Ponuky dňa s atraktívnymi zľavami.

Cestujete do Amsterdamu? Vďaka Pelikan.sk vám ponúkame aj lacné letenky do Amsterdamu!

Výsledky vyhľadávania obsahujú najlacnejšie hotely v Amsterdame rôznych kategórií, od jednohviezdičkových hotelov a tzv. bed & breakfast, cez penzióny až po najkvalitnejšie štvorhviezdičkové, päťhviezdičkové a boutique hotely. Okrem základných údajov o hoteloch tu nájdete aj ich aktuálne fotografie a recenzie od reálnych návštevníkov. Hotely v ponuke si môžete zoradiť podľa popularity medzi ich reálnymi hosťami, alebo podľa ceny jednolôžkovej, resp. dvojlôžkovej izby.

Najnižšie ceny, žiadne rezervačné poplatky

Lacné ubytovanie v Amsterdame si môžete na stránke Booking.com okamžite zarezervovať v slovenčine a bez rezervačných poplatkov! Stránka patrí medzi špičku na svete a ponúka garanciu najnižšej ceny ubytovania! Pri každom ubytovacom zariadení nájdete aktuálne fotky a úprimné hodnotenia od reálnych návštevníkov.

ClaimCloud - Kompenzácia za zrušený let
CLAIMCLOUD - KOMPENZÁCIA ZA ZRUŠENÝ LET