Hľadáte lacné ubytovanie v Košiciach? Myslíme si, že máme pre vás riešenie. Vďaka nášmu partnerstvu so stránkou Booking.com vám vieme ponúknuť možnosť zarezervovať si ubytovanie v Košiciach v jednom z 33 hotelov, a to už od 39 € za dvojlôžkovú izbu. Za posledných niekoľko rokov bolo v Košiciach otvorených viacero nových hotelov, vrátane kvalitných 4-hviezdičkových hotelov patriacich do medzinárodných hotelových sietí. Porovnajte si preto ceny rôznych hotelov a zarezervujte si skutočne lacné ubytovanie v Košiciach.

Lacné ubytovanie Košice

Rezervácia je jednoduchá, rýchla a hlavne za ňu nezaplatíte ani cent. Stačí si zvoliť dátumy pobytu a kliknúť na tlačidlo Hľadať. Následne budete presmerovaní na medzinárodnú stránku Booking.com, kde sa vám zobrazia aktuálne dostupné hotely v Košiciach, samozrejme v slovenčine a s najnižšou cenou ubytovania.

V metropole východného Slovenska a jej okolí si môžete vybrať z ponuky lacných 1-hviezdičkových hotelov a penziónov, klasických 3-hviezdičkových alebo viacerých 4-hviezdičkových hotelov spĺňajúcich medzinárodné štandardy kvality. Vo viacerých z nich nájdete aj wellness centrum, bazén a bezplatné pripojenie na internet. Až dve tretiny z hotelov  Košíc umožňujú pobyt aj domácim miláčikom.

Ku každému hotelu nájdete na stránke Booking.com okrem základných údajov aj rozsiahlu fotogalériu a desiatky hodnotení od ich reálnych návštevníkov. Väčšina hotelov v ponuke sa nachádza v okolí Hlavnej ulice a Mestského parku, niekoľko možností ubytovania však nájdete aj v mestskej časti Košice-Juh.

Najnižšie ceny, žiadne rezervačné poplatky

Lacné ubytovanie v Košiciach si môžete na stránke Booking.com okamžite zarezervovať v slovenčine a bez rezervačných poplatkov! Stránka patrí medzi špičku na svete a každý deň sa cez ňu zarezervuje viac ako 300 tisíc izieb a nocí.  Stránka navyše garantuje najnižšiu cenu ubytovania a s výnimkou špeciálnych predplatených cien ubytovania platíte až po príchode do hotela!


UŠETRITE PRI CESTOVANÍ VLAKOM VĎAKA TRAINLINE