Milano - DuomoAk sa chystáte do Milána a hľadáte lacné ubytovanie v Miláne, potom ste na správnom mieste. Po dobrých osobných skúsenostiach so stránkou Booking.com vám s radosťou ponúkame možnosť zarezervovať si ubytovanie v Miláne vo viac ako 415 hoteloch za najnižšie ceny (už od 15 EUR za osobu a noc).

Lacné ubytovanie Miláne

Vyhľadajte si lacné ubytovanie v Miláne pomocou formuláru vpravo. Stačí si zvoliť dátumy pobytu a kliknúť na tlačidlo Hľadať. Výsledky vyhľadávania hotelov v Miláne sa vám zobrazia na stránke Booking.com. Hotely budú zoradené podľa obľúbenosti medzi ich návštevníkmi (rodiny s deťmi, skupiny priateľov, obchodní cestujúci), no môžete si ich zoradiť aj podľa ceny za jednolôžkovú alebo dvojlôžkovú izbu.

Najlacnejšie hotely v Miláne zahŕňajú ubytovacie zariadenia rôznych cenových kategórií, od 1-hviezdičkových hotelov a tzv. bed & breakfast, cez rodinné penzióny až po luxusné 4-hviezdičkové a 5-hviezdičkové hotely v samom centre mesta. Najviac hotelov nájdete v častiach Centro Storico, Stazione Centrale alebo pri výstavisku FieraMilano.

Miláno je nielen hlavným ekonomickým centrom Talianska, ale aj mestom s bohatou históriou. Medzi najnavštevovanejšie pamiatky a atrakcie patrí Milánsky dóm (Duomo)Sforzovský hrad, nákupná Galéria Vittoria Emanuela či svetoznáma opera La Scala. V Miláne je taktiež vystavená slávna Posledná večera od Leonards da Vinciho.

Ubytovania v Miláne bez rezervačných poplatkov

Lacné ubytovanie v Miláne si môžete na stránke Booking.com zarezervovať z pohodlia vašej obývačky alebo kancelárie bez akýchkoľvek rezervačných poplatkov, keďže stránka Booking.com si províziu vypýta priamo od ubytovacích zariadení. Najvhodnejšie ubytovanie v Miláne si vyberiete aj vďaka aktuálnym fotografiám, prehľadnému zobrazeniu na mape mesta a tisícom hodnotení, ktoré napísali skutoční návštevníci hotelov v Miláne.

2 komentáre

 1. bajci Ludovit

  prosim o radu , ubytovanie zaciatkom maja

 2. Mike

  Pan Bajci, uvádzam niekoľko tipov na ubytovanie rôznych kategórií v termíne od 7.5. do 9.5. (2 noci):

  Hotel Scala Nord***
  Dvojlôžková izba s raňajkami za 150 € (75 €/noc/2 osoby)
  Bližšie informácie o hoteli

  Hotel New York***
  Dvojlôžková izba s raňajkami za 158,40 € (79,20 €/noc/2 osoby)
  Bližšie informácie o hoteli

  Starhotels Business Place****
  Superior izba s raňajkami za 178,50 € (89,25 €/noc/2 osoby)
  Bližšie informácie o hoteli

  Kompletnú ponuku hotelov v Miláne zoradených podľa odporúčaní reálnych návštevníkov nájdete na tejto stránke.

Diskusia bola ukončená.

Zľavy na wellness pobyty
REKLAMA NA PODPORU BLOGU