Chystáte sa k našim západným susedom a hľadáte lacné ubytovanie v Prahe? Potom ste na správnom mieste. Vďaka našej dlhodobej spolupráci s medzinárodnou stránkou Booking.com vám ponúkame možnosť zarezervovať si ubytovanie vo viac ako 3 500 pražských hoteloch a iných ubytovacích zariadeniach za výborné ceny, už od 16 € za dvojlôžkovú izbu a noc. Ceny a ponuky hotelov si môžete jednoducho porovnať, resp. vyfiltrovať presne podľa toho, čo považujete za dôležité.

Lacné ubytovanie Praha

Rezervácia lacného ubytovania v Prahe je jednoduchá, rýchla a prehľadná. Vo formulári napravo si zvoľte požadované dátumy pobytu a kliknite na tlačidlo Hľadať na Booking.com. Následne sa vám na stránke Booking.com zobrazia výsledky vášho vyhľadávania – hotely v Prahe zoradené podľa obľúbenosti medzi návštevníkmi stránky.

Praha ako vyhľadávaná turistická destinácia ponúka bohatý výber ubytovacích zariadení za rôzne ceny, od jednoduchých hostelov a rodinných penziónov, cez menšie 3-hviezdičkové hotely so zodpovedajúcim štandardom, až po luxusné a prvotriedne 5-hviezdičkové a boutique hotely, ktoré spĺňajú najprísnejšie svetové štandardy kvality a dokonca už vyhrali aj niekoľko prestížnych ocenení (napr. Hotel Aria na Malej Strane).

Medzi najobľúbenejšie časti Prahy patrí jednoznačne Praha-Centrum, Václavské náměstí alebo Malá Strana. Kvalitné a cenovo dostupné hotely však nájdete aj v mestskej časti Praha 2 – Nové Město alebo v modernej štvrti Anděl. Ak idete do „stovežatej“ za kultúrou, odporúčame vybrať si hotel v blízkosti Národního divadla. Ak ste skúsený cestovateľ a nechcete nič nechať na náhodu, vyberte si hotel patriaci do niektorej z medzinárodných sietí, ako napríklad Best Western, Marriott, Ibis alebo Mamaison Hotels & Residences.

Najnižšie ceny, žiadne rezervačné poplatky

Vďaka zobrazovaniu dostupnosti hotelov v reálnom čase si môžete lacné ubytovanie v Prahe na stránke Booking.com zarezervovať okamžite. Celá rezervácia prebehne v slovenčine a nezaplatíte za ňu samotnú ani cent! Hotely sú štandardne zobrazované podľa obľúbenosti medzi návštevníkmi, kritérium triedenia si však môžete zmeniť (napríklad podľa ceny za dvojlôžkovú izbu alebo hodnotenia od rodín s deťmi). Stránka Booking.com vám okrem toho garantuje najnižšiu cenu ubytovania!


UŠETRITE PRI CESTOVANÍ VLAKOM VĎAKA TRAINLINE