Cestujeme po svete

SAIL Amsterdam 2015

Toto úžasné časozberné video zachytáva premávku vo východnom prístave v Amsterdame počas špeciálneho námorného podujatia SAIL Amsterdam. To sa koná každých päť rokov a jeho základnou podstatou je pritiahnuť do Amsterdamu vysoké lode, ktoré si účastníci podujatia následne môžu prezrieť. Podujatie SAIL Amsterdam sa koná každých 5 rokov a jeho posledné vydanie sa konalo v roku 2015.

Námorné podujatie SAIL Amsterdam sa konalo prvýkrát v roku 1975 po názvom „Sail Amsterdam 700“ pri príležitosti 700. výročia založenia Amsterdamu. Úspech podujatia viedol usporiadateľov k jeho opakovanej organizácii, pričom v súčasnosti je podujatie najväčšou bezplatnou námornou prehliadkou na svete a suverénne najväčším verejným podujatím v Holandsku. Okrem výstavných vysokých a stoviek ďalších historických lodí sa podujatia každoročne zúčastňujú aj iné plavidlá (v roku 2000 ich bolo celkovo až 8000). Najbližšie je podujatie SAIL Amsterdam naplánované na rok 2020.

ClaimCloud - Kompenzácia za zrušený let
CLAIMCLOUD - KOMPENZÁCIA ZA ZRUŠENÝ LET

Články autora:

(ne)Prekvapivo milujem cestovanie, predovšetkým lietanie, lietadlá akéhokoľvek druhu a kvalitné hotely. Pracujem ako prekladateľ, no baví ma aj online marketing a po večeroch si tu vypisujem články o cestovaní. Prajem hladké čítanie...;)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Booking.com