Letecká doprava

SkyEurope Airlines: Lacné letenky ako na dlani

Slovenská low cost spoločnosť SkyEurope Airlines spustila na svojej webstránke novú službu pod názvom Najlacnejšie letenky. Ide o prehľadnú tabuľku, ktorá obsahuje najlacnejšie možné letenky na jednotlivých leteckých linkách SkyEurope. Táto služba vám výrazne uľahčí hľadanie lacných leteniek, resp. ak ešte presne neviete kam sa vybrať, vám poslúži ako inšpirácia.

Službu Najlacnejšie letenky nájdete v časti Špeciálne ponuky. Načítavanie tabuľky chvíľku trvá, no oplatí sa počkať. Po načítaní sa vám zobrazia najnižšie ceny leteniek na každej z otvorených liniek SkyEurope Airlines. Tabuľka je rozdelená na 6 stĺpcov – Odkiaľ, Kam, ceny leteniek v najbližších 3 mesiacoch a stĺpec Všetky, v ktorom sa zobrazuje najlacnejšia letenka, aká sa vôbec dá v rezervačnom systéme SkyEurope Airlines nájsť. Výhodou služby Najlacnejšie letenky je, že každá zobrazená cena je nalinkovaná priamo do rezervačného systému. Stačí si teda na ňu kliknúť a môžete si lacné letenky ihneď zarezervovať.

Ak už viete, odkiaľ chcete letieť, môžete si záznamy v tabuľke odfiltrovať. Stačí, ak si v políčku označenom lietadlom vyberiete požadované miesto odletu.

Ak sa pri niektorej linke zobrazuje cena iba v stĺpci Všetky, znamená to, že daná linka nie je momentálne, resp. minimálne v najbližších troch mesiacoch, otvorená. To však neznamená, že by ste si nemohli letenky za túto cenu zarezervovať už dnes.

Ako sa uvádza pod tabuľkou Najlacnejšie letenky, uvedené ceny sú za jednosmerný let all inclusive, čiže vrátane všetkých letiskových poplatkov. Ceny nie sú garantované (obnovujú sa každých 15 minút) a môže k nim byť ešte počas rezervácie prirátaný poplatok za platbu kartou alebo za batožinu.

ClaimCloud - Kompenzácia za zrušený let
CLAIMCLOUD - KOMPENZÁCIA ZA ZRUŠENÝ LET

Články autora:

(ne)Prekvapivo milujem cestovanie, predovšetkým lietanie, lietadlá akéhokoľvek druhu a kvalitné hotely. Pracujem ako prekladateľ, no baví ma aj online marketing a po večeroch si tu vypisujem články o cestovaní. Prajem hladké čítanie...;)

Komentáre: 1

  1. Mike

    Spoločnosť SkyEurope dnes optimalizovala službu Najlacnejšie letenky, ktorá sa už naťahuje podstatne rýchlejšie ako doteraz…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.


CESTUJTE VLAKOM PO CELEJ EURÓPE ZA NAJLEPŠIE CENY