Cestujeme po SlovenskuŠport a relaxTestujeme

TESTUJEME: Penzión Bowling (Liptovský Mikuláš)

Ak hľadáte príjemné miesto v Liptovskom Mikuláši, kde si môžete nielen posedieť, ale aj aktívne zrelaxovať napríklad pri bowlingu, Penzión Bowling je to pravé. Penzión je ľahko dostupný priamo zo severnej vetvy diaľnice D1 a vzdialený iba kúsok od aquaparku Tatralandia (viď mapa). Penzión Bowling sme navštívili niekoľkokrát a vždy sme boli nadmieru spokojní s úrovňou služieb, cien a ochotnou obsluhou. Azda jedinou nevýhodou penziónu je, že sa tu nevarí.

Ako je zrejmé už z názvu, Penzión Bowling neponúka iba možnosť ubytovania, ale aj doplnkové služby. Na prízemí sa nachádza veľká 100-miestna kaviareň, 2 biliardové stoly a 4 kvalitné bowlingové dráhy Brunswick. Parkovanie pre ubytovaných hostí je zabezpečené v uzamknutom dvore penziónu, návštevníci kaviarne a bowlingu môžu parkovať priamo pred penziónom. Výhodou najmä teraz je možnosť platenia bankovými kartami.

Záujemcom o ubytovanie je k dispozícii 11 izieb rôznych veľkostí (od 1-ložkovej izby až po 2+2 -lôžkové apartmány). Všetky izby sú vybavené sprchovacím kútom a WC, televízorom so satelitným príjmom. Obyvatelia apartmánov môžu okrem toho využívať chladničku, trezor a v kúpelni majú namiesto sprchovacieho kútu vaňu. Cena jednolôžkovej izby sa mimo sezóny pohybuje okolo 40 € na noc vrátane pobytovej taxy a DPH. Za dvojlôžkovú izbu v Penzióne Bowling zaplatíte približne 53 €. Ubytovaní hostia si môžu za približne 6 € na osobu doobjednať raňajky formou bufetu.

Z doplnkových služieb sme vyskúšali iba bowling, no boli sme veľmi spokojní. Záujemcom sú k dispozícii 4 bowlingové dráhy (Brunswick), na ktorých si môžete zahrať každý deň okrem piatka od 10:00 do 24:00. Hodina bowlingu na jednej dráhe vás do 17:00 vyjde na približne 15 €. Po 17:00 sa cena zvyšuje na niečo viac ako 18 € za hodinu. Bowlingové topánky vám v Penzióne Bowling požičajú bezplatne.

Pre nadšencov biliardu sú k dispozícii 2 stoly, pričom za hodinu zaplatíte približne 6,70 €.

V Penzióne Bowling sme boli zakaždým spokojní, a to nielen kvôli výhodnej cene bowlingu. Obzvlášť sa nám páčil ochotný a milý personál. Keď sa jedna bowlingová dráha pokazila a boli sme prinútení hrať ôsmi na jednej dráhe, bez mihnutia oka nám poskytli dosť výraznú zľavu. Takisto keď som sa potreboval cez notebook pripojiť na internet, bez okolkov mi požičali sieťový kábel a zobrali ma do ubytovacej časti, kde som sa mohol pripojiť. Ak teda hľadáte rozptýlenie napríklad počas dažďového odpoludnia, odporúčame vám Penzión Bowling navštíviť.

Bližšie informácie nájdete na webovej stránke Penziónu Bowling, ktorá je dostupná nielen v slovenčine a angličtine, ale aj poľštine a ruštine.

Foto: Penzión Bowling


UŠETRITE PRI CESTOVANÍ VLAKOM VĎAKA TRAINLINE

Články autora:

(ne)Prekvapivo milujem cestovanie, predovšetkým lietanie, lietadlá akéhokoľvek druhu a kvalitné hotely. Pracujem ako prekladateľ, no baví ma aj online marketing a po večeroch si tu vypisujem články o cestovaní. Prajem hladké čítanie...;)

Komentáre: 1

  1. wadim

    ahoj mike

    cital som tvoje prispevky testy a i …. zaujimave… pokial som mohol navstivit vidim to rovnako… aj ked nie som „od fachu a nemam freevoucher“…. cestujes sam len tak na blink? alebo cez kontakty s itinerarom? pises aky mas job….. flek v 5*NAY BA onlinemarketer ….. zaujima ma ta oblast viralmarketing / infopren,www,comunity,video,conversy/response, traffic a pod… mozes nieco o svojom fleku / praci konkretnejsie? a das jak sa vola ta 5*v BA? ….. rad by som videl co ste vytvorili

    zijem v regione ktory je hotelmi, penzionmi , aparthouse a vilage prepchaty …. no mnohe su prazdne…… navrh v tejto oblasti by mohol byt zaujimavy

    dufam ze zareagujes … vyzeras na fajn typka ….. wadim

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.


UŠETRITE PRI CESTOVANÍ VLAKOM VĎAKA TRAINLINE