Letecká doprava

Z Bratislavy sa bude opäť lietať do Ríma

Low cost letecká spoločnosť Ryanair obnoví od 30. októbra pravidelnú leteckú linku z Bratislavy do Ríma. Lietať sa bude 2-krát týždenne (piatok a nedeľa) na letisko Rím – Ciampino.

Letisko M. R. Štefánika v Bratislave v pondelok oznámilo obnovenie pravidelnej leteckej linky do hlavného mesta Talianska, do historického Ríma. Linku z Bratislavy na letisko Rím – Ciampino bude prevádzkovať írsky letecký prepravca Ryanair a cestujúci ju budú môcť využívať od 30. októbra 2022. Frekvencia bude dvakrát týždenne, pričom sa bude lietať vždy v piatok a v nedeľu.

Aktuálne pravidelné linky z Bratislavy (stav k 25. 4.)

Ryanair

  • Alghero (Taliansko), Brusel (Belgicko), Burgas (Bulharsko), Dalaman (Turecko), Dublin (Írsko), Edinburgh (Veľká Británia), Eindhoven (Holandsko), Kodaň (Dánsko), Korfu (Grécko), Lanzarote (Španielsko), Leeds (Veľká Británia), Londýn (Veľká Británia), Malta, Manchester (Veľká Británia), Miláno (Taliansko), Pafos (Cyprus), Palma de Mallorca (Španielsko), Sofia (Bulharsko), Solún/Thessaloniki (Grécko), Trapani (Taliansko)

Smartwings

  • Antalya (Turecko), Dubaj (SAE), Heraklion (Grécko), Katánia (Taliansko), Rodos (Grécko), Zakyntos (Grécko)

Air Cairo

  • Hurghada (Egypt)

Wizz Air

  • Skopje (Severné Macedónsko), Sofia (Bulharsko)

Aktuálne pravidelné linky z Košíc

Austrian Airlines

  • Viedeň (Rakúsko)

Eurowings

  • Düsseldorf (Nemecko)

LOT

  • Varšava (Poľsko)

Ryanair

  • Londýn (Veľká Británia), Praha (Česká republika), Liverpool (Veľká Británia), Dublin (Írsko), Viedeň (Rakúsko), Varšava (Poľsko)

Wizz Air

  • Londýn (Veľká Británia)


UŠETRITE PRI CESTOVANÍ VLAKOM VĎAKA TRAINLINE

Články autora:

(ne)Prekvapivo milujem cestovanie, predovšetkým lietanie, lietadlá akéhokoľvek druhu a kvalitné hotely. Pracujem ako prekladateľ, no baví ma aj online marketing a po večeroch si tu vypisujem články o cestovaní. Prajem hladké čítanie...;)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

ClaimCloud - Kompenzácia za zrušený let
CLAIMCLOUD - KOMPENZÁCIA ZA ZRUŠENÝ LET