Tlačové správy

TS: Zapojte sa do hľadania slovenských NAJ…

Chceli by ste navštíviť najvyšší drevený gotický oltár na svete, najstaršiu banská vysokú školu v Európe, najpresnejší orloj na svete, či najväčší riečny ostrov v Európe? Nemusíte cestovať ďaleko, pretože to všetko nájdete pri návšteve jednej krajiny…Slovenska. Ak ste ostali prekvapení, Slovenská agentúra pre cestovný ruch (SACR) vám pomôže prehĺbiť si znalosti o Slovensku. Zároveň vás chce aktívne zapojiť do hľadania zaujímavých „NAJ“ na Slovensku.

Naša krajina je bohatá na vzácne prírodné krásy a výnimočné kultúrne pamiatky európskeho alebo dokonca svetového významu. SACR vytvorila zoznam NAJ Slovenska, ktorý nájdete na stránke www.sacr.sk v sekcii Slovensko tu. Je rozdelený do troch kategórií- kultúrne NAJ, prírodné NAJ a rôzne NAJ. Cieľom je upozorniť na výnimočné pamiatky a prírodné zaujímavosti, ktoré sa nachádzajú na území Slovenska a podporiť domáci cestovný ruch.

SACR má v pláne zoznam postupne dopĺňať o nové unikáty a začiatkom budúceho roka vytvoriť samostatnú publikáciu NAJ Slovenska. Uvítali by sme, ak by sa do tejto iniciatívy zapojila aj široká verejnosť. Ak teda poznáte nejaké výnimočné miesta alebo pamiatky s prívlastkom NAJ, pošlite nám svoj tip na adresu prieskum@sacr.sk.

Zdroj: Zapojte sa do hľadania slovenských NAJ…


UŠETRITE PRI CESTOVANÍ VLAKOM VĎAKA TRAINLINE

Články autora:

(ne)Prekvapivo milujem cestovanie, predovšetkým lietanie, lietadlá akéhokoľvek druhu a kvalitné hotely. Pracujem ako prekladateľ, no baví ma aj online marketing a po večeroch si tu vypisujem články o cestovaní. Prajem hladké čítanie...;)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Booking.com