Letíte na východ Spojených štátov a hľadáte lacné letenky do New Yorku? Vďaka dlhoročnému partnerstvu so stránkou Pelikan.sk vám vieme ponúknuť skutočne najlacnejšie letenky do New Yorku. Celá rezervácia prebieha v slovenčine a môžete si porovnať ponuky (takmer) všetkých leteckých spoločností, vrátane tých najobľúbenejších ako British Airways, KLM či United.

Lacné letenky do New Yorku

Vyhľadať lacné letenky do New Yorku si na našej stránke môžete vďaka spoločnosti Pelikan.sk. Stačí vyplniť rezervačný formulár vpravo a spustiť vyhľadávania stlačením tlačidla Hľadať letenky. Výsledky vyhľadávania najlacnejších leteniek sa vám zobrazia priamo na stránke spoločnosti Pelikan, kde rezerváciu aj dokončíte. Štandardne vyhľadávanie zahŕňa aj 3 dni pred a po zadaných dátumoch odletu/príletu, len aby ste mali istotu, že si kupujete najvýhodnejšiu letenku…;-) Ak potrebujete letenku na konkrétne dátumy, túto možnosť si pred vyhľadávaním vypnite.

Nájdite si cez nás aj lacné ubytovanie v New Yorku! Porovnajte ponuky hotelov, hostelov a apartmánov v New Yorku zo stránky Booking.com.

Na stránke spoločnosti Pelikan.sk si môžete vybrať z ponuky leteniek od viac ako 800 leteckých spoločností, vrátane populárnych low cost leteckých spoločností Aer Lingus, Norwegian alebo easyJet. V ponuke sú samozrejme aj lacné letenky od dlhodobo najobľúbenejších leteckých spoločností KLMTurkish Airlines, British Airways či US Airways.

 

New York – mesto, ktoré nikdy nespí. Patrí k najväčším, najkozmopolitnejším a najrušnejším mestám na svete. Každý rok sem prúdia milióny návštevníkov, ktorí vyhľadávajú špičkové múzeá a galérie, nekonečné nákupné možnosti alebo najkvalitnejšie reštaurácie na svete. Vzhľadom na obmedzenú plochu sa tu budovy už od nepamäti šplhajú k nebesiam. Medzi ikonické mrakodrapy patrí Empire State Building, Chrysler Building či One World Trade Center, náhrada za zničené „dvojičky“. Najobľúbenejšími atrakciami v meste sú námestie Times Square, zelené pľúca mesta Central Park (zažite ho zo sedla bicykla), Socha slobody a Činska štvrť. New York má 3 hlavné letiská – JFK (najväčšie), La Guardia (najrušnejšie a najbližšie k Manhattanu) a Newark (v susednom štáte New Jersey). Najlacnejšie letenky sa dajú zohnať z Prahy a Budapešti (väčšinou s 1 alebo 2 prestupmi). Priame lety z Viedne prevádzkuje rakúska spoločnosť Austrian Airlines.

Pohodlná rezervácia leteniek do New Yorku

Už od roku 2004 spoločnosť Pelikan.sk ponúka všetkým cestovateľom inteligentný rezervačný systém, ktorý je dostupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Výsledky vyhľadávania lacných leteniek do Londýna si môžete filtrovať podľa času, ceny, dĺžky trvania letu alebo počtu prestupov. Na stránke okrem toho nájdete aj množstvo akciových ponúk na letenky, hotely alebo kompletné dovolenky, prípadne si môžete kúpiť výhodné cestovné poistenie alebo parkovné na vybraných letiskách.

ClaimCloud - Kompenzácia za zrušený let
CLAIMCLOUD - KOMPENZÁCIA ZA ZRUŠENÝ LET