Cestujete do SAE a hľadáte lacné letenky do Dubaja? Vďaka dlhoročným skúsenostiam s naším partnerom – spoločnosťou Pelikan – vám vieme ponúknuť skutočne najlacnejšie letenky do Dubaja. Celá rezervácia prebieha v slovenčine a môžete si porovnať ponuky (takmer) všetkých leteckých spoločností, vrátane nízkonákladových spoločností, ako napríklad flydubai alebo Wizz Air (odlety z Budapešti).

Lacné letenky do Dubaja

Vyhľadať lacné letenky do Dubaja si na našej stránke môžete vďaka spoločnosti Pelikan. Stačí vyplniť rezervačný formulár vpravo a spustiť vyhľadávania stlačením tlačidla Hľadať na Pelikan.sk. Výsledky vyhľadávania najlacnejších leteniek sa vám zobrazia priamo na stránke spoločnosti Pelikan, kde rezerváciu aj dokončíte. Aby ste mali istotu, že vám systém vždy ponúkne najvýhodnejšiu letenku, vyhľadávanie štandardne zahŕňa aj 3 dni pred a po zadaných dátumoch. Ak potrebujete letenky iba na konkrétne dátumy, túto možnosť si vypnite.

Nájdite si cez nás aj lacné ubytovanie v Dubaji! Prezrite si ponuku hotelov a apartmánov v Dubaji zo stránky Booking.com.

Na stránke spoločnosti Pelikan si môžete vybrať letenky od viac ako 800 leteckých spoločností, vrátane populárnych leteckých spoločností Emirates AirlinesQatar Airways, flydubai či British Airways.

 

Dubaj je druhým najväčším zo siedmich Spojených arabských emirátov. Mesto, ktoré sa za posledných 50 rokov zmenilo na nepoznanie, ponúka hneď niekoľko svetových „naj“. Navštíviť môžete najvyšší mrakodrap na svete Burdž Kalifa, najluxusnejší hotel na svete Burdž Al Arab so 7-hviezdičkovými službami a interiérom plného zlata a mramoru, prípadne si zalyžovať uprostred púšte v krytom lyžiarskom stredisku Ski Dubai. Pre mnohých je Dubaj takisto populárnou nákupnou destináciou – ako inak, miestne nákupné centrá patria k najväčším na svete. Najznámejšími sú Mall of the Emirates a Dubai Mall. Dubaj to však nie sú iba nablýskané mrakodrapy. V starom Dubaji môžete navštíviť Zlatý trh (Deira Gold Souq), Dubajské múzeum a veľkú mešitu (Grand Mosque). Najpohodlnejšie sa do Dubaja dostanete kúpou letenky na hlavné dubajské letisko Dubai International Airport, niektoré spoločnosti, vrátane Wizz Air, však lietajú na letisko Al Maktoum International Airport.

Pohodlná rezervácia leteniek do Dubaja

Už od roku 2004 spoločnosť Pelikan.sk ponúka všetkým cestovateľom inteligentný rezervačný systém, ktorý je dostupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Výsledky vyhľadávania lacných leteniek do Londýna si môžete filtrovať podľa času, ceny, dĺžky trvania letu alebo počtu prestupov. Na stránke okrem toho nájdete aj množstvo akciových ponúk na letenky, hotely alebo kompletné dovolenky, prípadne si môžete kúpiť výhodné cestovné poistenie alebo parkovné na vybraných letiskách.

Booking.com