Hľadáte lacné letenky do Amsterdamu a cestujete do Holandska? Vzhľadom na pozitívne skúsenosti s naším dlhoročným partnerom – spoločnosťou Pelikan – vám vieme ponúknuť skutočne najlacnejšie letenky do Amsterdamu. Celá rezervácia prebieha v slovenčine a môžete si porovnať ponuky (takmer) všetkých leteckých spoločností, vrátane tých nízkonákladových, akými sú Ryanair, Transavia či easyJet.

Lacné letenky do Amsterdamu

Vyhľadať lacné letenky do Amsterdamu si na našej stránke môžete vďaka spoločnosti Pelikan. Stačí vyplniť rezervačný formulár vpravo a spustiť vyhľadávania stlačením tlačidla Hľadať na Pelikan.sk. Výsledky vyhľadávania najlacnejších leteniek sa vám zobrazia priamo na stránke spoločnosti Pelikan, kde rezerváciu aj dokončíte. Štandardne vyhľadávanie zahŕňa aj 3 dni pred a po zadaných dátumoch odletu/príletu, len aby ste mali istotu, že si kupujete najvýhodnejšiu letenku…;-)

Nájdite si cez nás aj lacné ubytovanie v Amsterdame! Porovnajte ponuky hotelov, hostelov a apartmánov v Amsterdame zo stránky Booking.com.

Na stránke spoločnosti Pelikan si môžete vybrať letenky od viac ako 800 leteckých spoločností, vrátane populárnych low cost leteckých spoločností Ryanair, Transavia, Wizz Air alebo easyJet. V ponuke sú samozrejme aj lacné letenky od dlhodobo najobľúbenejších leteckých spoločností KLMAustrian Airlines, Lufthansa či LOT.

 

Vďaka úzkym uličkám, malebným zákutiam a hustej sieti mestských kanálov, po ktorých sa dá plaviť loďkami rôznych veľkostí, možno Amsterdam právom považovať za jedno z najromantickejších miest v Európe. Hlavné mesto Holandska je tiež mimoriadne obľúbené kvôli múzeám a galériám svetového formátu (Van Goghovo múzeum, Rijksmuseum či Rembrandthuis) či tradičným veterným mlynom. Temnou stránkou Amsterdamu (ak sa to tak dá nazvať) je štvrť neresti Red Light District a všadeprítomné „coffee shopy“ (nepomýľte si s kaviarňami, čiže café), kde si môžete legálne zafajčiť marihuanu. Hlavným amsterdamským letiskom je Schiphol, jedno z najväčších a najrušnejších letísk sveta, lacnejšiu alternatívu predstavuje neďaleký Eindhoven.

Pohodlná rezervácia leteniek do Amsterdamu

Už od roku 2004 spoločnosť Pelikan.sk ponúka všetkým cestovateľom inteligentný rezervačný systém, ktorý je dostupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Výsledky vyhľadávania lacných leteniek do Londýna si môžete filtrovať podľa času, ceny, dĺžky trvania letu alebo počtu prestupov. Na stránke okrem toho nájdete aj množstvo akciových ponúk na letenky, hotely alebo kompletné dovolenky, prípadne si môžete kúpiť výhodné cestovné poistenie alebo parkovné na vybraných letiskách.


UŠETRITE PRI CESTOVANÍ VLAKOM VĎAKA TRAINLINE