Ak máte v pláne navštíviť hlavné mesto Európy, pri hľadaní lacného ubytovania v Bruseli určite oceníte širokú ponuku ubytovacích zariadení, ktoré vám ponúka obľúbená stránka Booking.com. Jej služby vám odporúčame s plným vedomím, že vás určite nesklame. Vyberte si spomedzi viac ako 300 hotelov rôznych kategórií, ktorých ceny začínajú už od 30 € za dvojlôžkovú izbu. S nami si určite nájdete to najvhodnejšie ubytovanie v Bruseli.

Lacné ubytovanie Brusel

Ak sa rozhodnete zarezervovať si lacné ubytovanie v Bruseli, stačí ak si vo formulári napravo zvolíte dátumy pobytu a kliknete na tlačidlo Hľadať ubytovanie. Hneď potom sa vám zobrazia výsledky vyhľadávania (priamo na stránke Booking.com), z ktorých si môžete vybrať ten hotel v Bruseli, ktorý najlepšie spĺňa vaše požiadavky. Pri mnohých hoteloch cena navyše zahŕňa aj bezplatné storno.

V ponuke stránky Booking.com je v Bruseli k dispozícii až 748 ubytovacích zariadení. Výsledky vyhľadávania si môžete pohodlne zoradiť podľa hodnotenia rôznymi typmi cestovateľov (mladé páry, rodiny s deťmi, obchodní cestujúci a podobne), prípadne si ich môžete filtrovať podľa rôznych kategórií, ako napríklad rozpočtu na noc, priemerného hodnotenia, vybavenia izieb či celého zariadenia, druhu podávaných raňajok či lokality ubytovacích zariadení.

hotel-bloom-brusel-belgicko-03

Tip z Adieu.sk: Hotel Bloom!

Dizajnový Hotel Bloom! neďaleko centra Bruselu, v ktorom každú izbu pomaľoval iný miestny umelec. Nachádza sa kúsok od centra, hneď vedľa Botanickej záhrady, a za veľmi výhodné ceny tu dostanete skutočne pohodlnú izbu s moderným vybavením.

Brusel to nie je len sídlo najvýznamnejších európskych inštitúcií a celej armády úradníkov, ale aj čarovné uličky historického centra, čokoládovne, krčmičky s neskutočne širokou ponukou rozmanitých značiek piva, alebo svetoznáma socha cikajúceho chlapca Manneken Pis. Okrem centra Bruselu najviac hotelov nájdete v častiach Elsene/Ixelles, Schaarbeek/Schaerbeek, či známej Európskej štvrti.

Cestujete do Bruselu? Vďaka Pelikan.sk vám ponúkame aj lacné letenky do Bruselu!

Najnižšie ceny, žiadne rezervačné poplatky

Keď hľadáte lacné ubytovanie v Bruseli, stránka Booking.com vám nielen ponúkne cenovo výhodné hotely všetkých kategórií, ale tiež aktuálne fotografie ku každému z nich, rovnako ako aj úprimné hodnotenia od ich reálnych návštevníkov. Rezervácia prebieha kompletne v slovenčine, pričom za samotnú rezerváciu ubytovania v Bruseli nezaplatíte vôbec žiadny poplatok. Navyše vám stránka Booking.com garantuje najnižšiu cenu ubytovania!

ClaimCloud - Kompenzácia za zrušený let
CLAIMCLOUD - KOMPENZÁCIA ZA ZRUŠENÝ LET