Tlačové správy

TS: Asociácia Historické Hotely Slovenska vyhlásila súťaž pre študentov

Historické Hotely Slovenska vznikli z potreby priniesť do cestovného ruchu niečo nové. V tomto inovačnom trende pokračujú aj v druhom roku svojho pôsobenia. Vzhľadom k všeobecnej potrebe inovácie produktu cestovného ruchu sa Historické hotely Slovenska rozhodli vyhlásiť súťaž pre študentov marketingu , manažmentu a cestovného ruchu. Cieľom súťaže je dať priestor mladým a kreatívnym študentom, ktorí si svoje teoretické znalosti chcú overiť v praxi. Po nahlásení témy je možné samotné práce posielať až do 30. júla 2012.

Súťaže sa môžu zúčastniť študenti univerzít, vysokých škôl, prípadne vyššieho stredného odborného štúdia s rôznym zameraním, najmä marketing, manažment a cestovný ruch, ale nie sú vylúčení ani študenti odborov ako história, filozofia a ďalších príbuzných odborov. Prezidentka asociácie HHS o súťaži povedala: “Pre mladých ľudí je typické, že radi snívajú a experimentujú. Dávame priestor kreatívnym študentom, aby realizovali dobré nápady a vedomosti v prospech odvetvia budúcnosti. Tým je nespochybniteľne cestovný ruch v spojitosti s naším prírodným a kultúrno-historickým dedičstvom.”

Odmenou pre víťaza bude možnosť absolvovať mesačnú stáž v jednom z členských hotelov Asociácie Historických hotelov Slovenska a tiež víkendový pobyt.

Podrobnejšie informácie o súťaži je možné najsť na tejto stránke.

***
Historické Hotely Slovenska boli založené v septembri 2009, desiatimi členmi sú Chateau Béla (Belá), Hotel Bankov (Košice), Kaštieľ Péchy – Lovecký Dom a Park (Hermanovce), Kaštieľ Villa Nečas (Žilina), Hotel Sandor Pavillon (Piešťany), Hotel u Leva (Levoča), Grand Castle (Liptovský Hrádok), Hotel Amade Chateau (Vrakúň), Hotel Jeleň (Hlohovec), Hotel Hviezdoslav (Kežmarok). Významným úspechom bolo prijatie asociácie do prestížnej Európskej asociácie Historic Hotels of Europe.

ClaimCloud - Kompenzácia za zrušený let
CLAIMCLOUD - KOMPENZÁCIA ZA ZRUŠENÝ LET

Články autora:

(ne)Prekvapivo milujem cestovanie, predovšetkým lietanie, lietadlá akéhokoľvek druhu a kvalitné hotely. Pracujem ako prekladateľ, no baví ma aj online marketing a po večeroch si tu vypisujem články o cestovaní. Prajem hladké čítanie...;)


UŠETRITE PRI CESTOVANÍ VLAKOM VĎAKA TRAINLINE