Hľadáte lacné ubytovanie v Bratislave? Potom ste na správnom mieste. Vďaka nášmu partnerstvu so stránkou Booking.com vám ponúkame možnosť zarezervovať si lacné ubytovanie v Bratislave. Porovnajte ceny rôznych hotelov a zarezervujte si ubytovanie v Bratislave.

Lacné ubytovanie Bratislava

Zarezervovať lacné ubytovanie v Bratislave nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí si zvoliť dátumy pobytu a kliknúť na tlačidlo Hľadať. Následne sa dostanete na stránku Booking.com, kde sa vám zobrazia výsledky vyhľadávania hotelov v Bratislave.

Výsledky vyhľadávania obsahujú najlacnejšie hotely v Bratislave rôznych kategórií, od jednohviezdičkových hotelov a tzv. bed & breakfast, cez penzióny až po najkvalitnejšie štvorhviezdičkové, päťhviezdičkové a boutique hotely. Okrem základných údajov o hoteloch tu nájdete aj ich aktuálne fotografie a recenzie od reálnych návštevníkov. Hotely v ponuke si môžete zoradiť podľa popularity medzi ich reálnymi hosťami, alebo podľa ceny jednolôžkovej, resp. dvojlôžkovej izby.

Najnižšie ceny, žiadne rezervačné poplatky

Lacné ubytovanie v Bratislave si môžete na stránke Booking.com okamžite zarezervovať v češtine a bez rezervačných poplatkov! Stránka patrí medzi špičku na svete a ponúka ubytovanie vo viac ako 86 000 hoteloch v 81 krajinách sveta. Navyše vám stránka Booking.com garantuje najnižšiu cenu ubytovania!

Komentáre: 1

  1. Mike

    V septembri som tu mal hostí z USA a ubytoval som ich v Business Hoteli Aston na Bajkalskej ulici. Veľmi si ho pochvaľovali, v hoteli sú naozaj veľké izby (cca. 30 m2), cez víkend mali výhodné ceny.

    Info: http://www.booking.com/hotel/sk/aston.html

Diskusia bola ukončená.

Zľavy na wellness pobyty
REKLAMA NA PODPORU BLOGU