bologna-01Hľadáte lacné ubytovanie v Bologni? Potom ste na správnom mieste. Vďaka nášmu partnerstvu so stránkou Booking.com vám ponúkame možnosť zarezervovať si lacné ubytovanie v Bologni. Porovnajte ceny 156 rôznych hotelov a zarezervujte si ubytovanie v Bologni už od 46 € na noc pre 2 osoby.

Lacné ubytovanie Bologna

Zarezervovať lacné ubytovanie v Bologni nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí si zvoliť dátumy pobytu a kliknúť na tlačidlo Hľadať ubytovanie. Následne sa dostanete na stránku Booking.com, kde sa vám zobrazia výsledky vyhľadávania hotelov v Bologni a kde svoju rezerváciu aj pohodlne dokončíte, často s možnosťou bezplatného storna.

Výsledky vyhľadávania obsahujú najlacnejšie hotely v Bologni rôznych kategórií, od 1* hotelov a tzv. bed & breakfast, cez penzióny až po najkvalitnejšie štvorhviezdičkové, päťhviezdičkové a boutique hotely. Okrem základných údajov o hoteloch tu nájdete aj ich aktuálne fotografie a recenzie od reálnych návštevníkov. Hotely v ponuke si môžete filtrovať podľa rôznych kritérií: ceny za 1 noc, požadovaného vybavenia hotela alebo izby, typu stravovania či lokality ubytovacieho zariadenia.

Stredoveké talianske mesto Bologna je najväčším mestom regiónu Emilia-Romagna na severe krajiny. Je domovom Bolonskej univerzity, najstaršej univerzity v Európe (založená 1088), čo naznačuje aj množstvo študentov, ktorí obohacujú sociálny a kultúrny kolorit mesta. Bologna má veľmi pekne zachované historické centrum, ktorého ikonami sú dve veže (Le Due Torri). Medzi vyhľadávané atrakcie a pamiatky patrí Neptúnova fontána, Piazza MaggioreSan Petronio Basilica s nedokončenou fasádou. Vyhľadávanými štvrťami na ubytovanie sú centrum mesta, Fiere a okolie bolonskej železničnej stanice. V Bologni si prídu na svoje aj všetci gurmáni, veď kto by si nedoprial typické tagliatelle al ragú Bolognese, sušené šunky, lahodné syry alebo šumivé víno Lambrusco.

Najnižšie ceny, žiadne rezervačné poplatky

Lacné ubytovanie v Bologni si môžete na stránke Booking.com okamžite zarezervovať v češtine a bez rezervačných poplatkov! Stránka patrí medzi špičku na svete, pričom denne si cez ňu ľudia po celom svete zarezervujú státisíce izieb. Navyše vám stránka Booking.com garantuje najnižšiu cenu ubytovania!


CESTUJTE VLAKOM PO CELEJ EURÓPE ZA NAJLEPŠIE CENY