Chystáte sa do Thajska a hľadáte lacné ubytovanie v Bangkoku? Vďaka dlhodobej skúsenosti a spolupráce vám vieme bez problémov odporučiť asi najväčšiu rezervačnú stránku na svete Booking.com, v databáze ktorej sa nachádza takmer 2 000 hotelov, hostelov a ďalších ubytovacích zariadení v rôznych cenových hladinách. Skutočne lacné ubytovanie v Bangkoku si tu môžete zarezervovať už od 11 € za osobu alebo 22 € za dvojlôžkovú izbu.

Lacné ubytovanie Bangkok

Zarezervovať si lacné ubytovanie v Bangkoku nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí, ak si vo formulári napravo zvolíte dátumy vášho pobytu a kliknete na tlačidlo Hľadať ubytovanie. Výsledky vyhľadávania sa vám zobrazia priamo na stránke Booking.com, kde si vaše ubytovanie môžete aj rovno zarezervovať, častokrát s možnosťou bezplatného storna. Ponuka je skutočne široká, takže si určite nájdete hotel, hostel alebo apartmán, ktorý vám bude úplne vyhovovať.

Viac ako 860 hotelov v Bangkoku si môžete prehľadne zobraziť na mape a vybrať si napríklad podľa požadovanej polohy ubytovacieho zariadenia. Najviac hotelov sa nachádza vo štvrtiach Sukhumvit, priamo v centre Bangkoku alebo Wattana a Pathumwan. Ak chcete byť blízko pamiatok, zvoľte si napríklad niektorý z hotelov pri Kráľovskom paláci, budhistickom chráme Wat Phra Kaew alebo pri slávnej pevnosti Phra Sumen.

Máme tiež lacné letenky do Bangkoku! Porovnajte si ceny leteckých spoločností u nášho partnera Pelikan.sk

Pri rezervácii lacného ubytovania v Bangkoku môžete využiť aj tzv. Ponuku dňa, ktorá je vždy dostupná maximálne 48 hodín a ubytovanie si v nej môžete zarezervovať so zľavou až 50 %.

Bangkok je hlavným a najľudnatejším mestom v Thajsku. Nachádza sa v delte rieky Chao Phraya a jeho počet obyvateľov presahuje 8 miliónov. Bangkok priťahuje rôzne skupiny turistov. Medzi hlavné historické a kultúrne pamiatky patrí Kráľovský palác (, jednotlivé chrámy a hneď niekoľko mimoriadne zaujímavých múzeí. Metropolu Thajska vyhľadávajú aj milovníci nakupovania (štvrte Siam a Ratchaprasong) a dobrého jedla. Treťou najpočetnejšou skupinou turistov tvoria fanúšikovia nočného života (napr. na Khao San Road).

Najnižšie ceny, žiadne rezervačné poplatky

Lacné ubytovanie v Bangkoku si môžete na stránke Booking.com okamžite zarezervovať v slovenčine a bez rezervačných poplatkov! Stránka neustále pracuje na vylepšeniach a kompletných prekladoch. Čoskoro budú v slovenčine dostupné aj všetky popisy hotelov a izieb. Ak k tomu pridáme tisícky hodnotení jednotlivých hotelov od ich reálnych návštevníkov, aktuálne fotografie a garanciu najnižšej ceny, neexistuje zrejme lepšie miesto, kde si môžete zarezervovať ubytovanie v Bangkoku.


CESTUJTE VLAKOM PO CELEJ EURÓPE ZA NAJLEPŠIE CENY