Chystáte sa do Bulharska a hľadáte lacné letenky do Sofie? Vzhľadom na dlhoročné pozitívne skúsenosti so stránkou Pelikan.sk vám vieme ponúknuť skutočne najlacnejšie letenky do Sofie. Celá rezervácia prebieha v slovenčine a môžete si porovnať ponuky (takmer) všetkých leteckých spoločností vrátane Wizz Air, Austrian Airlines a Bulgaria Air.

Lacné letenky do Sofie od 18 €

Vyhľadať lacné letenky do Sofie si na našej stránke môžete vďaka spoločnosti Pelikan.sk. Stačí vyplniť rezervačný formulár vpravo a spustiť vyhľadávania stlačením tlačidla Hľadať letenky. Výsledky vyhľadávania najlacnejších leteniek sa vám zobrazia priamo na stránke spoločnosti Pelikan, kde rezerváciu aj dokončíte. Štandardne vyhľadávanie zahŕňa aj 3 dni pred a po zadaných dátumoch odletu/príletu, len aby ste mali istotu, že si kupujete najvýhodnejšiu letenku…;-) Ak potrebujete letenku na konkrétne dátumy, túto možnosť si pred vyhľadávaním vypnite.

Nájdite si cez nás aj lacné ubytovanie v Sofii! Porovnajte ponuky hotelov, hostelov a apartmánov v New Yorku zo stránky Booking.com.

Na stránke spoločnosti Pelikan.sk si môžete vybrať z ponuky leteniek od viac ako 800 leteckých spoločností, vrátane populárnej low cost leteckej spoločnosti Wizz Air, ktorá od júna 2017 do Sofie lieta priamo z Bratislavy. V ponuke sú samozrejme aj lacné letenky od dlhodobo najobľúbenejších leteckých spoločností Austrian AirlinesBulgaria Air, Air Berlin či LOT.

 

Hlavné mesto Bulharska Sofia patrí medzi najstaršie mestá v Európe, keďže jej história siaha až do 8. storočia pred naším letopočtom. Sofia sa vyznačuje krásnou architektúrou, výbornými možnosťami nakupovania, bohatou históriou a rušným nočným životom. Počas návštevy určite nevynechajte návštevu útulných kaviarničiek a rozľahlých parkov. Ak máte radi prírodu, neďaleko Sofie navštívte vrch Vitoša s príjemnými turistickými chodníkmi. Medzi najznámejšie pamiatky v Sofii patrí Chrám sv. Alexandra Nevského, postavený na pamiatku 200 tisíc ruských vojakov padlým v boji proti tureckým armádam, chrám Sveta Sofija a Park Slobody, najväčší park v meste, ktorého súčasťou je aj ZOO, štadión a klzisko. Ak by ste radi spoznali bohaté dejiny tohto mesta, zamierte do Archeologického múzea alebo čiastočne kryté archeologické nálezisko Ancient Serdica. V rámci Sofie sa ľahko prepravíte mestskou hromadnou dopravou, ktorej súčasťou je aj metro. Hlavným letiskom v Sofii je medzinárodné letisko Vrazhdebna (SOF) s dvoma modernými terminálmi.

Pohodlná rezervácia leteniek do Sofie

Už od roku 2004 spoločnosť Pelikan.sk ponúka všetkým cestovateľom inteligentný rezervačný systém, ktorý je dostupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Výsledky vyhľadávania lacných leteniek do Londýna si môžete filtrovať podľa času, ceny, dĺžky trvania letu alebo počtu prestupov. Na stránke okrem toho nájdete aj množstvo akciových ponúk na letenky, hotely alebo kompletné dovolenky, prípadne si môžete kúpiť výhodné cestovné poistenie alebo parkovné na vybraných letiskách.

Booking.com