Plánujete cestu do Anglicka a hľadáte lacné letenky z Košíc do Londýna? Vzhľadom na pozitívne skúsenosti s naším dlhoročným partnerom – spoločnosťou Pelikan – vám vieme ponúknuť skutočne najlacnejšie letenky z Košíc do Londýna. Celá rezervácia prebieha v slovenčine a môžete si porovnať ponuky (takmer) všetkých leteckých spoločností, vrátane tých nízkonákladových, akými sú napríklad Ryanair, Wizz Air či Level.

Lacné letenky z Košíc do Londýna

Lacné letenky do Londýna si na našej stránke môžete vyhľadať vďaka spoločnosti Pelikan. Stačí vyplniť rezervačný formulár vpravo a spustiť vyhľadávania stlačením tlačidla Hľadať letenky. Výsledky vyhľadávania najlacnejších leteniek sa vám zobrazia priamo na stránke spoločnosti Pelikan, kde rezerváciu aj dokončíte. Štandardne vyhľadávanie zahŕňa aj 3 dni pred a po zadaných dátumoch odletu/príletu, len aby ste mali istotu, že si kupujete najvýhodnejšiu letenku…;-)

Nájdite si cez nás aj lacné ubytovanie v Londýne! Porovnajte ponuky hotelov, apartmánov a hostelov v Londýne zo stránky Booking.com.

Na stránke spoločnosti Pelikan si môžete vybrať letenky od viac ako 800 leteckých spoločností, vrátane populárnych low cost leteckých spoločností Ryanair, flydubai, Wizz Air alebo easyJet. V ponuke sú samozrejme aj letenky od dlhodobo najobľúbenejších leteckých spoločností sveta.

 

Londýn je jednou z najobľúbenejších turistických destinácií na svete. Medzi hlavné atrakcie patrí definitívne vyhliadkové koleso London Eye, legendárne hodiny Big Ben, Buckinghamský palác či ikonický most Tower Bridge. Za návštevu však určite stojí aj početné londýnske parky (Hyde Park, Kensington Gardens, St. James’s Park), štvrte Soho a Camden Town či nákupná ulica Oxford Street. Hlavnými letiskami v Londýne sú Heathrow, Gatwick, Stansted a Luton.

Pohodlná rezervácia leteniek z Košíc do Londýna

Už od roku 2004 spoločnosť Pelikan.sk ponúka všetkým cestovateľom inteligentný rezervačný systém, ktorý je dostupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Výsledky vyhľadávania lacných leteniek do Londýna si môžete filtrovať podľa času, ceny, dĺžky trvania letu alebo počtu prestupov. Na stránke okrem toho nájdete aj množstvo akciových ponúk na letenky, hotely alebo kompletné dovolenky, prípadne si môžete kúpiť výhodné cestovné poistenie alebo parkovné na vybraných letiskách.


CESTUJTE VLAKOM PO CELEJ EURÓPE ZA NAJLEPŠIE CENY