Vyše 560 000 návštevníkov

Keď sme stránku Cestujeme po svete spúšťali, ani sme netušili, ako sa jej bude dariť. Hneď v prvé leto jej existencie si na www.cestujemeposvete.sk kliklo v priemere 250 ľudí za deň. Celkovo si návštevníci našej stránky prezreli už takmer 1 300 000 stránok a zanechali viac ako 2 480 komentárov.

Napísali sme už vyše 215 článkov, v ktorých sme sa venovali nielen našim potulkám po svete, ale aj všeobecným informáciám a radám o cestovaní, zaujímavostiam zo sveta a najnovším tlačovým správam z oblasti cestovného ruchu.

1 845 rezervácií ubytovania po celom svete

Odkedy sme uzavreli partnerstvo s Booking.com a začali sprostredkúvať lacné ubytovanie po celom svete, 1 845 z našich návštevníkov si cez túto stránku zarezervovali ubytovanie po celom svete – v Prahe, Paríži, Ríme, Londýne, Bruseli a dokonca aj v ďalekom Sydney.

756 rezervácii leteniek

Okrem lacného ubytovania si na Cestujeme po svete môžete vďaka prvému slovenskému online predajcovi leteniek – spoločnosti Pelikan – zarezervovať aj najlacnejšie letenky do celého sveta. Od spustenia stránky už túto možnosť využilo 756 ľudí.

Sme aj na Facebooku a Twitteri

Približne od augusta 2011 nás nájdete aj na Facebooku, kde máme našu fan page. Okrem najnovších článkov a zaujímavých fotiek tu má ktokoľvek možnosť spýtať sa nás otázky týkajúce sa cestovania alebo sa podeliť so svojimi cestovateľskými skúsenosťami. Budeme samozrejme nesmierne radi, ak sa aj vy stanete naším fanúšikom!

Ak uprednostňujete 140-znakové médium Twitter, sledujte náš účet @Cestujeme. Cez Twitter radi zdieľame zážitky a fotky z našich ciest…;)

 


CESTUJTE VLAKOM PO CELEJ EURÓPE ZA NAJLEPŠIE CENY