Hľadáte lacnú autopožičovňu na Malorke? Prišli ste na správne miesto. Vďaka nášmu partnerstvu so stránkou Rentalcars.com vám ponúkame lacný prenájom auta na Malorke s garanciou najnižšej ceny. Rentalcars.com porovnáva ponuky viac ako 900 autopožičovní a tak vám vždy dokáže vyhľadať najlacnejšie auto na tomto španielskom ostrove. Rezervácia auta prebieha v slovenčine a je samozrejme bez poplatkov.

Lacná autopožičovňa na Malorke

Nájsť si najlacnejšie auto na prenájom na Malorke nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí vo formulári vpravo zadať požadované miesto vyzdvihnutia auta (prípadne aj miesto odovzdania), zvoliť si dátumy prenájmu a kliknúť na tlačidlo Hľadaj.  Výsledky vyhľadávania sa vám zobrazia priamo na stránke Rentalcars.com (v novom okne), kde svoju rezerváciu aj dokončíte a zaplatíte.

Výsledky vyhľadávania obsahujú najlacnejšie autá na Malorke od rôznych autopožičovní vrátane gigantov ako Hertz, AVIS, Europcar, Alamo, Budget, Thrifty, resp. lokálnych hráčov na trhu, ako napríklad Centauro či Goldcar. Autá na prenájom sú podľa veľkosti a ceny prenájmu rozdelené do viacerých tried (malé autá, stredne veľké autá, SUV a podobne). Pri väčšine autopožičovní je v cene prenájmu auta už zahrnutá ochrana proti krádeži, vzdanie sa škody v prípade kolízie (CDW), miestne dane, prípadné letiskové poplatky a akékoľvek cestné poplatky. Podľa svojich potrieb si môžete do auta doobjednať aj nadštandardné vybavenie (GPS, detskú sedačku, atď.).

Okrem základných údajov o autách na stránke nájdete aj hodnotenie autopožičovne od reálnych klientov, celkovú cenu prenájmu auta a prípadné špeciálne ponuky (napr. bezplatné zrušenie rezervácie, garancia nového auta, druhý vodič zadarmo). Autopožičovne sú zároveň prehľadne zobrazené na mape zvolenej destinácie. Porovnajte si všetky údaje a vyberte si najlacnejšie auto na prenájom na Malorke.

Najnižšie ceny za prenájom auta na Malorke

Lacnú autopožičovňu alebo lacný prenájom auta na Malorke si môžete na stránke Rentalcars.com vybrať v slovenčine a pri rezervácii nezaplatíte žiadne rezervačné poplatky alebo poplatky za platbu kartou! Stránka patrí medzi najobľúbenejšie na svete a ponúka autá na prenájom od viac ako 900 autopožičovní v 160 krajinách sveta. Okrem toho vám spoločnosť Rentalcars.com garantuje najnižšiu cenu prenájmu auta na Malorke!