Ryanair

Letecká doprava

Ryanair mení pravidlá týkajúce sa batožiny

S účinnosťou od 1. novembra 2017 mení írska letecká spoločnosť Ryanair pravidlá týkajúce sa prepravy príručnej a zapísanej batožiny. K tomuto kroku pristupuje kvôli problémom s obrovským množstvom príručnej batožiny, ktorú si jej pasažieri nosia na palubu a následným meškaniam, keď príručnú batožinu, ktorá sa nezmestí do odkladacích priestorov, musí pozemný personál umiestňovať do nákladného priestoru lietadiel.
Cestujeme po sveteLetecká doprava

Ryanair: Vyhľadávač lacných leteniek

Na webstránke low cost prepravcu Ryanair môžete nájsť veľmi užitočnú službu ak hľadáte lacné letenky. Ide o vyhľadávač nízkych cien, ktorý vám po zadaní odletového/príletového letiska a dátumu zobrazí prehľadný graf obsahujúci najnižšie ceny leteniek na každý deň zvoleného mesiaca. Kliknutím na požadovaný deň sa dostanete priamo do rezervačného systému, kde si môžete vybrané lacné letenky rovno kúpiť.
Tlačové správy

TS: Ryanair oslavuje v Bratislave 7 narodeniny

Letisko Bratislava a spoločnosť Ryanair dnes oslavujú siedme výročie svojej spolupráce. Presne 10. októbra 2005 odletelo z Bratislavy historicky prvé lietadlo Ryanair do Milána (Bergamo). V ten istý rok pribudli ešte spojenia do Londýna (Stansted) a Frankfurtu (Hahn). Za 7 rokov ponúkol írsky nízkonákladový dopravca cestujúcim z celej spádovej oblasti pravidelné spojenie do 26 destinácii.

Booking.com